Свекруховна• 30 августа 2023

З якого віку доцільно відводити в садочок? Мама вдома, не працює

Ума Палата• 30 августа 2023
3-4 роки, а взагалі за рік до школи достатньо. Можна взагалі не водити

Може ще третю?• 30 августа 2023
Доцільності немає. Краще дитина адаптується з дворічного віку в ясельних групах.
наКоблучках• 30 августа 2023
З якого буде комфортно дитині та мамі.
автор Свекруховна • 30 августа 2023
Живу в приватному секторі
З однолітками дитина не спілкується
Можливо на розвивашки походити? З якого віку тоді
Мяо мой мяо• 30 августа 2023
Нафик тогда водить ? Болячки собирать ? Моя ходила с 4х с половиной по полдня. Две недели ходим - две болеем. Так зимой и не водила
Рожайтретьего• 30 августа 2023
якби у мене була можливість взагалі не водила б, от веду у п´ятницю доньку 3р і чекаю того дня з жахом , бачу не готова вона
Organic• 30 августа 2023
З 2-х ідеально, якщо відкинути теперішні умови

Помилуйте мадам• 30 августа 2023
Вам пощастило, що у вас є мама) Це чудово. Якщо вона виявляє бажання проводити час з онуком, то можна домовитися, щоб вона за ним дивилася, якщо ні, то шукайте няню чи віддавайте в садок, років з трьох. Якщо мама не хоче чи не може, то доведеться справлятися самостійно.
Мяо мой мяо• 30 августа 2023
Ответ дляСвекруховна
Живу в приватному секторі
З однолітками дитина не спілкується
В парк выезжать иногда играть с детьми
Сусідка знизу• 30 августа 2023
З 3х років найкраще.
автор Свекруховна • 30 августа 2023
Ответ дляOrganic
Я розглядаю тільки приватні садочки, і тільки на пів дня
Але теж платити 8500 в місяць не дуже хочу… бо вони гроші не повертають і не переносять якшо тривоги і тд
Може ще третю?• 30 августа 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Мама - це не бабуся)) це мама дитини, автор теми.
Водійка хімарса• 30 августа 2023
Моя пошла в садик в 3 с половиной года. Может, можно было отдать ее в садик и раньше, но я встала на очередь только когда ей было полтора года
Капитанша• 30 августа 2023
Ответ дляСвекруховна
Живу в приватному секторі
З однолітками дитина не спілкується
А чого з однолітками не спілкується? Скільки дитині років? В мене старший ходив на розвиваючі заняття з 9 до 12 години щодня з 2.8 років. Діток не багато, кожному увага, насичені заняття. Вже ось 8 і тільки з теплотою згадує ті заняття. Вважаю з 2 зовсім рано, пр можливості ближче до 3років
Не кую, не мелю• 30 августа 2023
Ответ дляМяо мой мяо
А мої з двох ходили і не хворіли
Водійка хімарса• 30 августа 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Для социализации
Оце так цабе• 30 августа 2023
Не доцільно взагалі. Садочок - це крайній варіант коли немає виходу.
Упругая попка• 30 августа 2023
Рік перед школою, або взагалі не вести.
Помилуйте мадам• 30 августа 2023
Ответ дляМоже ще третю?
А я розумію, що мама це мама) Просто якби моя власна мама на момент народження моєї дитини була жива, то я впевнена -- вона багато в чому допомогла б мені з вихованням, хай навіть просто хорошою порадою. І чомусь думаю, що вона була б рада проводити час з онуком, навіть без якихось моїх прохань. На відміну від морального монстра, що дісталася мені під виглядом свекрухи, яка бере гроші за кожну проведену з дитиною годину за чітко встановленим тарифом. На той час, коли я йду до гінеколога чи стоматолога. Можливо, це нормально, не знаю. Але от чітко впевнена, що моя мама такого не робила б. Вибачте, що пишу про такі особисті речі, наболіло.

Водійка хімарса• 30 августа 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Это ненормально
Помилуйте мадам• 30 августа 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Это ненормально
Знаю. Але от так у нас є.
МатьЧасть• 30 августа 2023
Ответ дляOrganic
Для чого? Для інвалідизації ранньої? Раніше 3 років спілкування дітям з іншими не потрібно.
Садок - колонія від безвиході, кому на роботу
Залізна пані• 30 августа 2023
Ответ дляСвекруховна
Живу в приватному секторі
З однолітками дитина не спілкується
Если ребёнку не с кем общаться, то можно с 2 лет в ясли отдать.
100pudov• 30 августа 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Знаю. Але от так у нас є.
Знайдіть няню
Жена миллионера• 30 августа 2023
З того віку, коли дитина зможе добре розмовляти і сама розказати хто її образив, сама зможе поїсти, бо там ніхто не заморачується догодовуванням, і на горщик щоб ходила вже, бо вкакана буде пів дня ходити.
МатьЧасть• 30 августа 2023
Ответ дляСвекруховна
Ліцензія. Дивіться , щоб вона була
Секс-Бомба• 30 августа 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Моей тоже 4с половиной, с 11 августа начала ходить в сад-уже успела переболеть ротавирусом со рвотой, гриппом с температурой 40 с лишним, с понедельника дома с жесточайшим конъюнктивитом что аж кровь в глазах запеклась . Это просто жесть. Даже страшно представить что будет следующее
Элька-Карамелька• 30 августа 2023
постою_послушаю• 30 августа 2023
Ответ дляСвекруховна
Живу в приватному секторі
З однолітками дитина не спілкується
Мы на двое развивашек и на малышковую хореографию где-то с двух с половиной водили. В сад не водили вообще.
Элька-Карамелька• 30 августа 2023
Ответ дляУпругая попка
Рік перед школою, або взагалі не вести.
Чому?