Потребую апгрейду• 31 августа 2023

Яким чином дитині в 9 років краще почати вчити англійську онлайн?

Наймати персонально вчителя чи онлайн групові, чи ще якісь рекомендації, як ви обирали і який для вас кращий варіант?
Булку Дай• 31 августа 2023
Вчитель онлайн індивідуально. Це з досвіду

Хоча очно теж непогано,якщо поруч

автор Потребую апгрейду • 31 августа 2023
Ответ дляБулку Дай

Хоча очно теж непогано,якщо поруч
Очно не вийде, дитина в селі
Булку Дай• 31 августа 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Очно не вийде, дитина в селі
Тоді онлайн без варіантів. Але не група.
І шукайте по відгукам.
Ответ дляБулку Дай
І шукайте по відгукам.
А де ви шукали?
Булку Дай• 31 августа 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
А де ви шукали?
У мене дорого. Це онлайн школа.
Знову ціну підняли. Десь 300-320 один урок. Але дитині платформа подобається. Не хоче міняти на навчання по журналам і друкованим матеріалам. Був досвід. Він платформа краще заходить.

У нас ще був репетитор онлайн, але дзвонила - вона не набирає більше дітей, все розписано.

Можливо тут своїх дівчата порекомендують.
Рубаю олівлє• 31 августа 2023
Ответ дляБулку Дай
У мене дорого. Це онлайн школа.

Як називається ваша платформа? Зацікавили, може й мені підійде.
Ашолюдискажуть• 31 августа 2023
Тільки індивідуальний репетитор

ЛісАпетная• 31 августа 2023
Тільки репетитор для початку.
Пізніше додати групові курси з направленням на говоріння.
Якщо хочете, можу порадити хорошого, результативного репетитора ( не знаю,правда,чи є ще вільні місця)
Булку Дай• 31 августа 2023
Ответ дляРубаю олівлє
Just school
Але там потрібно підібрати свого репетитора і не боятись його міняти на іншого. Бо доньці не зайшли ті, кого нам рекомендували друзі, а сподобалась інша

Що подобається - гнучкий графік, можна відмінити урок за годину без штрафу. Можна міняти розклад, перенести урок.
Цікаві завдання і сама платформа - дитина терпіти не може навчатись, а на ці уроки біжить сама в сама повністю робить домашку.

Що не подобається - уроки по програмі. Повернутись назад до певного уроку складно, тому що вже виконані всі завдання. Повторення є, але моїй мало.
Правилами заборонене спілкування з учителем поза школою. Але в принципі можна обмінятись телефонами, головне не афішувати.
Інколи хочеться щоб не по плану провели урок, а повторили певну тему окремо.
Ну і дорого - основний мінус.
Якби не ціна - я б радила всім.
Плету корзинки• 31 августа 2023
Just school треш. Їхні менеджери дістануть вас ще до початку занять.
Я обирала між школами у яких є право проводити сертифікацію Celta, їх всього 4 в Україні. В малих групах дитина навіть краще засвоює ніж сам на сам з репетитором.
Мост_Устал• 31 августа 2023
Ответ дляПлету корзинки
И нам джаст скул не зашло, уроки построены странно, платформа детская совсем какая-то, учитель объяснял плохо, после 3мес занятий - продвижения 0. Попробовали сменить учителя - то же самое, наверно текучка у них там, и на нормального сложно попасть.
Дальше не стали перебирать уже, ушли
Ответ дляЛісАпетная
Тільки репетитор для початку.
Хочу, порадьте будь ласка
ЛісАпетная• 31 августа 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Хочу, порадьте будь ласка
Куди Вам написати?