Майор Медуза• 31 августа 2023
Это хороший отец ?
Мы в разводе. Бывший говорит как любит дочь (ей 14 лет) видится с ней максимум 5-6-7 раз за год. Встреча на час или в кино сходят. Я понимаю что у него другая семья - у меня тоже. Алименты минималка. (Не миллионер он) Кто в разводе с детьми у вас так же ?
Бабо-лебідка• 31 августа 2023
А у вас дійсного виникає питання, чи це гарний батько? Ви самі не можете визначити це?
Ms. Dolly• 31 августа 2023
А мій чоловік місяць тому знайшов свою нешлюбну дочку,яку 8 років шукав, там в мамаши ще двоє близьнюків. Він почав питати що потрібно, я офігіла від списку, айфон, мріють поїхати в Турцію, дітям немає одягу і взуття на зиму і тд. То при тому що мала ще не знає про його існування. Вже вислали всіх дітей розміри/ заміри.
Він не проти доньку утримувати, але від подачі мами ми в шоці.
Майор Медуза
• 31 августа 2023
Ответ дляMs. Dolly
Ужас. Оно вам нужно ?
Майор Медуза
• 31 августа 2023
Ответ дляБабо-лебідка
Он считает себя хорошим и любящим отцом
Королева спама• 31 августа 2023
А в 14 лет девочка сама проявляет инициативу?
Или в первую очередь это ей не надо?
Майор Медуза
• 31 августа 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
У мене не так. Сподіваюся, ця інформація якось вам допоможе...
Как у вас ?
Ms. Dolly• 31 августа 2023
Ответ дляМайор Медуза
Ужас. Оно вам нужно ?
Ну блін я не знаю що сказати, він дуже довго її шукав і батько він хороший. От запропонував дівчинці брекети поставити, там явно треба видно_+ зуби його. Каже, та не треба в неї все ок, запропонував репетиторів, каже вона скрипкою займається 🤷♀️
Я чесно кажучи не знаю що далі робити
Бабо-лебідка• 31 августа 2023
Ответ дляМайор Медуза
Он считает себя хорошим и любящим отцом
І що з того? В світі багато хто вважає себе кимось, ким насправді не є.
Сорока-ворона• 31 августа 2023
Все относительно. У меня бывший платит алименты только на одного, и то со скрипом. Старший-студент на дневном, не работает, он не платит на него алименты. Видеться мне и не надо, он придурок, поэтому и развелась. Тем более, что бывший все время что-то хочет со старшего сына-помочь, денег и т д. С другой стороны, вы сами понимаете, у бывшего своя жизнь
Ms. Доброта• 31 августа 2023
Ответ дляMs. Dolly
Я чесно кажучи не знаю що далі робити
Пробувати спілкуватися з дитиною. Він офіційно батько? Якщо так, усе, що давати грошима - офіційно через банк з припискою ’аліменти’. Тоді він матиме право перевіряти, чи га дитину витратили. Брекети можна і без мами поставити, але доведеться регулярно водити дитину до орьожонта, там же підтягувати треба. Можна почекати років до 14 і знайти орьожонта поряд з житлом дівчинки,щоб на оці короткі візити вона сама могла ходити, тато записуватиме й оплачуватиме. Туреччини та ін.? Ну, якщо тато прямо має кошти, то згодом звозить доньку, везти всю сім´ю мами дівчинки він не зобов´язаний. Але це все за умови, що офіційно батько. Якщо неофіційно, то там просто будуть маніпулювати дпм-нн лам спілкуватися й тягти уть не роші.
Якщо офіційно, то він зможе юридично визначити дні візиту хоча б і подавати запит на перевірку, куди витрачають аліменти. Схожі ь до адвоката із сімейних справ порадитися
Мама фіфті цента• 31 августа 2023
Ответ дляMs. Dolly
За 8 років накопичилось
Лінива, не каюсь• 31 августа 2023
Ответ дляМайор Медуза
Как у вас ?
Бере дитину на вихідні щотижня, і на тижні, коли має вільний час. Аліменти за домовленістю платить в розмірі половини свого доходу.
Майор Медуза
• 31 августа 2023
Ответ дляMs. Dolly
Я чесно кажучи не знаю що далі робити
Финансов у вашего хватит всех обеспечить ?
Рву и мечу• 31 августа 2023
Він в одному місті з вами живе? Якщо ні - то ще можу зрозуміти, якщо так - то про яке хороше батьківство мова.
Поверх аліментів, як я розумію, теж нічого не дає/не оплачує?
Ганцю в кєдах• 31 августа 2023
А почему Вы ребёнка не от миллионера родили? Чтобы алименты не минималка?
Ms. Dolly• 31 августа 2023
Ответ дляМайор Медуза
Та хватить, але він категорично проти я теж, що за брєд чужих дітей утримувати
Приму в дар• 31 августа 2023
У нас дети мужа 6 дней из двух недель, у бывшей соответственно 8.
Он водит на на спорт детей, покупает одежду и прочее. Ну и алименты естественно.
Майор Медуза
• 31 августа 2023
Ответ дляКоролева спама
Или в первую очередь это ей не надо?
Нормально, мне кажется у нее на него до сих пор обида что ушел и заимел другую семью. Он ушел когда дочери было 7 лет. Бывший звонит дочери каждый день. Иногда у нее есть инициатива предложить встречу.
Майор Медуза
• 31 августа 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
У него нет втрой семьи ?
Майор Медуза
• 31 августа 2023
Ответ дляРву и мечу
В одном городе. Когда видеться привозит всякие мелкие безделушки.
Лінива, не каюсь• 31 августа 2023
Ответ дляМайор Медуза
У него нет втрой семьи ?
Є. Але дитину він любить. Він достойна людина, і мені не соромно, що він батько мого сина. Намагаюся тверезо і відповідально обирати партнерів по життю.
Глаголиця• 31 августа 2023
А что вас смущает ? Алименты копейки или редкие встречи ? Или и то и другое? В вашей картине мира он как хороший отец должен брать дочь на все выходные или неделя через неделю , на все праздники ? Оплачивать вам отдых с ребенком - гаджеты, курсы, кружки, обучение, медицинские осмотры - круто когда так! Но не у всех так не у всех финансы позволяют и моральные- семейные ценности у всех разные - У вас так и это тоже не плохо, есть и другие ситуации , когда платят минималку алиментов имея высокий доход, когда ребенок не разу не видел отца, отец заводит нового ребенка, отдых и путешествия у него
Ms. Dolly• 31 августа 2023
Ответ дляMs. Доброта
Він не батько офіційно, в тому то і справа, ще ми в США, вони в Україні, вона і відповіла зараз тільки знаючи що він в США.
На рахунок брекетів - так і буде як ви написали. З іншим не знаю як бути, дівчинка гарна мила, але дивлюсь на фото на одяг - я трохи в шоці. Мама не працює, живуть в селі з батьками. Мала скоипкою займається. Але до міста 8 км.
Ми от сьогодні почали одяг вибирати. Я собі уявила це все їй прийде, а тим дітям нічого теж якось їх шкода
Батьки пенсіонери, каже брат помагав, але загинув на війні
Майор Медуза
• 31 августа 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Мы женились по залету так сказать… совсем юные были. В итоге он меня бросил. Никогда не любил.
Акуна_Матата• 31 августа 2023
Ответ дляМайор Медуза
Например?
Майор Медуза
• 31 августа 2023
Ответ дляMs. Dolly
Как же так свело вашего мужа и эту женщину. Странная история
Тріль!• 31 августа 2023
14 років це доросла дівчина, яка може повноцінно комунікувати з татом та робити висновки.
Вона може йому телефонувати і казати, що їй треба, питати коли зустрінемось, просити гроші на те, що їй треба і тд.
А так да, любов діями підкріплювати треба, а не язиком ляпати.
Ms. Dolly• 31 августа 2023
Ответ дляМайор Медуза
От так звело, один раз в них всього було випадково, та пофіг як вже там як звело. Вона по переписці непогана, просто звичайна проста сільська дівчина без поняття і амбіцій. Думає що хитра))