40ка• 31 августа 2023

Ну все, 1 вересня вже завтра

От не знаю, чому, але у мене ця дата викликає хвилювання, аж до поколювань.
В дитинстві для мене це було просто свято, бо вчитись любила.
А зараз це просто як нагадування, що осінь близько.
І якою вона там буде, з якими подіями, погодою...
Державними й особистими.
Результат:
вже голосів: 61
23 (37.7%) Осінь скоро
16 (26.23%) Звичайний день
12 (19.67%) Зима скоро
8 (13.11%) Свято
2 (3.28%) Свій варіант
talvitarina• 31 августа 2023
для меня это напоминание, что снова надо вставать в дикую рань, готовить завтрак школьнику, а вечером страдать над домашними заданиями((
Wendy Rhoades• 31 августа 2023
тревожно))
потому что надо все подготовить, а я еще даже не начинала.
Дисней_Кребо• 31 августа 2023
Я не знаю для кого свято?
Не в дитинстві, не в дорослому віці ( при появі дітей) - ненавиджу цю дату. ....школа, універ, садок, школа.....
Тільки і відпочила частину життя поки не було потреби відвідувати ті заклади в якості учня чи мами.
Рита-8e7c• 31 августа 2023
Страх, что ничего не успею. Дочка-первоклассница, надо ещё кучу всего сделать, а проводку замкнуло, света нет, Электрик работает. У меня через час собрание офлайн, волосы мокрые.
tascka• 31 августа 2023
Для нас свято - в сина завтра День народження)
prosto_aisha• 31 августа 2023
Не свято. Не люблю школу (((В нас в школу в понеділок. Друга зміна вставати зрання нікому не треба. Як воно далі буде побачимо. Син вже 8кл я до нього не лізу. Сам прийде якщо треба. Дочку треба як ослика підганяти. Але вже 6й клас побачимо.
EvdoKiev• 31 августа 2023
Давно пройденный этап. Настолько давно, что волнения 0
sammy• 31 августа 2023
Це кошмар. У мене все)
АленаЛ13• 31 августа 2023
Взагалі спокійно все, будуть вчитись онлайн вдома у другу зміну, з 13.55
Підручники- сказали, або прийдіть візьміть, або все скачати і не паритись.
Зошитів ще багато залишилось, докуплю тільки ручок, клей, по необхідності.