От не знаю, чому, але у мене ця дата викликає хвилювання, аж до поколювань.
В дитинстві для мене це було просто свято, бо вчитись любила.
А зараз це просто як нагадування, що осінь близько.
І якою вона там буде, з якими подіями, погодою...
Державними й особистими.
Результат:
вже голосів:
23 (37.7%)
Осінь скоро
16 (26.23%)
Звичайний день
12 (19.67%)
Зима скоро
8 (13.11%)
Свято
2 (3.28%)
Свій варіант
talvitarina• 31 августа 2023
для меня это напоминание, что снова надо вставать в дикую рань, готовить завтрак школьнику, а вечером страдать над домашними заданиями((
Wendy Rhoades• 31 августа 2023
тревожно))
потому что надо все подготовить, а я еще даже не начинала.
Дисней_Кребо• 31 августа 2023
Я не знаю для кого свято?
Не в дитинстві, не в дорослому віці ( при появі дітей) - ненавиджу цю дату. ....школа, універ, садок, школа.....
Тільки і відпочила частину життя поки не було потреби відвідувати ті заклади в якості учня чи мами.
prosto_aisha• 31 августа 2023
Не свято. Не люблю школу (((В нас в школу в понеділок. Друга зміна вставати зрання нікому не треба. Як воно далі буде побачимо. Син вже 8кл я до нього не лізу. Сам прийде якщо треба. Дочку треба як ослика підганяти. Але вже 6й клас побачимо.