Зараз все скажу• 31 августа 2023

Дівчата, в кого чоловіки після поранення ВЛК проходили?

Скільки висновок чекати? Мій в Києві проходив, чекає висновок вже місяць..невже так довго
МУСЯкомарова• 31 августа 2023
Одеса, НГУ, десь 3-4 тижні чекав

автор Зараз все скажу • 31 августа 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Одеса, НГУ, десь 3-4 тижні чекав
Дякую за інформацію...вже в нас 5 тиждень пішов
Мальчун-задирун• 31 августа 2023
Київ. Чекав більше місяця
автор Зараз все скажу • 31 августа 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Київ. Чекав більше місяця
Дякую дуже
Ластовиння• 31 августа 2023
Київ 45 днів
Цветочница• 31 августа 2023
Львів, не пам´ятаю скільки, але швидко. І МСЕК там швидко. Все для людей.
автор Зараз все скажу • 31 августа 2023
Ответ дляЛастовиння
Київ 45 днів
Дякую вам
Леді Душка• 31 августа 2023
Шпиталь влк сразу, потім Київ гвкг 1 день висновок продовження лікарняного, далі Миколаїв стаціонар і дали сразу. Але в нього ампутація. Ну і були документи від частини типу витягу з журналу бойових дій та що там ще просять.
Леді Душка• 31 августа 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Ми в Одесі теж були по-перше, поки лежав пройшов ВЛК, на висписку йшов з довідкою. Але місяць лежав, 4 операції було

автор Зараз все скажу • 31 августа 2023
Ответ дляЛеді Душка
Співчуваю! Дай Бог і морально і фізично видужати, повернутись до нормального життя!
автор Зараз все скажу • 31 августа 2023
Ответ дляЛеді Душка
Дай Боже окріпнути, як же тяжко це все
Да, я блондинка!• 08 сентября 2023
У лікарні Київ зразу при виписці. На Донбасі пару раз проходив. У тому році тижнів зо 2 чекав. В цьому вже швидко дня 2-3 і висновок. МСЕК Київ трохи більше місяця.
автор Зараз все скажу • 08 сентября 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Дякую за відповідь! А ми вже сім тижнів чекаємо
Да, я блондинка!• 08 сентября 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Після стаціонару зразу дають, а амбулаторно певно довше. Ну і в Києві все зазвичай довше
Анетка• 13 сентября 2023
Автор, ми пройшли ВЛК на придатність до війсткової служби 31 травня, документи отримали через 2 місяці.
Якщо ви ВЛК проходили на Госпітальна 16, можу дати номер телефона ВЛК, подзвонете їм, запитаєте.