Так склалось життя, що керівником відділу я стала під час війни. Сама знайшла собі зама-помічника. Як виявилось з годом (робота дистанційна), що головний офіс перенесли в те місто де живе мій зам. Тепер її просять ходити в офіс і працювати там, щоб я, вона, підлеглі були в курсі останніх ідей/планів офісу. Я (ніби🤣) в собі впевнена, але мій зам дуже хоче «пробитися в люди» (як я з часом помітила) і відповідно маю паніку, щоб вона через якийсь час не надумала зайняти моє місце🤯 Вона молодша, досвіду менше, але ж всьому можна навчитися))) Плюс я не чутиму що вона за моєю спиною там говорить, як себе веде… я дуууже далеко, переїздити немає змоги. Як не панікувати?😭 Для мене робота ця дуже важлива.
Цирк на дроті• 01 сентября 2023
А шо ви можете зробити, крім того, щоб професійно виконувати свою роботу?
Секс-Бомба• 01 сентября 2023
Вы все верно понимаете. Раз есть физический офис, то основной костяк и начальство будет там.
Ответ дляДжем Шакіри
А переехать в тот город? Вы же впо
Це не так просто.
Всі відповіді написані. Вище. Нажаль.
Ваші страхи обгруновані. Ви стали керівником під час війни, тобто невеликий проміжок часу. Ваш зам - на місці, а у вас складнощі переїзду.
ТОму питання часу, коли вирішать оптимізувати.
Мій приклад. Замовлень мало. До війни було 3 новеньких працівника. Один одразу пролетів випробувальний термін і стажування і отримав зарплатню на 50% більше, а двоє не встигли засвоїти стажування.
Через півроку після початку війни, почалися невеличкі замовлення. Розподіляли більше першому, бо зарплату під час війни можемо платити у % від виконаної роботи. Але другий почав іздити в офіс, допомогти мені, бо все одно дома сидить. І звісно в офісі він непомітно почав виконувати більше роботи, ніж перший. Першому вже майже нічого не переппадає.
Так що робіть висновки.