Шаманю второпях• 01 сентября 2023
UGG оригінал?
Питання до знавців бренду Ugg, оригінал чи ні? Дивлюся сапожки Ugg , продаються вже в Україні , раніше замовляла на офіційному сайті , хочу бути впевнена що оригінал, може хто допоможе)) по фото не можу знайти таку модель, що насторожує, продавець запевняє що оригінал , але не нова модель, але в мене сумніви )) коробки немає, я так розумію що це новий сток з Німеччини
Шаманю второпях
• 01 сентября 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Не схожі на оригінал
А що саме не схоже? Яке фото ?
Леннон_Жив!• 01 сентября 2023
Текстиль в середині, ну в них є моделі з ліоцелом чи чим там, але ж думаю там точно вказаний склад, вовна плюс ліоцел
Водійка хімарса• 01 сентября 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Не указан там точный состав. Оригинал у автора
Непогодка• 01 сентября 2023
Ещё куча времени, чтобы успеть заказать наверняка оригинал на офсайте, и получить их до морозов
Солоденька цукОрка• 01 сентября 2023
Это оригинал. Модель 19 года. Собственно они у них мало меняются, если цена нормальная- берите.
Я тут Живу• 01 сентября 2023
Ответ дляШаманю второпях
А що саме не схоже? Яке фото ?
Стелька светлая?
Шаманю второпях
• 01 сентября 2023
Ответ дляХата на мати
Могу сфоткать свои через пару часов, пришли с оф.сайта недавно
У мене дома є 2 пари з оф сайту, я порівняю, але все рівно не впевнена)) тому не потрібно
Солоденька цукОрка• 01 сентября 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Ось подошва яка має бути, в старих така сама
у разных моделей разная.
Шаманю второпях
• 01 сентября 2023
Ответ дляНепогодка
Заказала б, так не має такої моделі як хочу, дивлюся вже рік (( хочу схожі на сапожки і не короткі , щоб тепло було
Водійка хімарса• 01 сентября 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Вы прям знаток))). Везде разная подошва, в валенках одна, в ботинках другая, в сапогах третья. Нет единого рисунка абсолютно на все модели
Шаманю второпях
• 01 сентября 2023
Ответ дляАгатаХристя
Вам не пофіг
Ну не пофіг, якість і теплота, і ціна немаленька , тому не пофіг ))
Шаманю второпях
• 01 сентября 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Ви впевнені що 19 року? А 5 тис це дорого за них чи норм? Овчина щільна кругом і замша
Леннон_Жив!• 01 сентября 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Та мені взагалі пофіг автор спитала я написала її право прислуховуватись чи ні
Водійка хімарса• 01 сентября 2023
Модель реально старая, это UGG Fairfax, я не знаю какого она года, но ее нет ни на Амазоне, ни на офсайте, только на Ибее, стоках и архивах
Шаманю второпях
• 01 сентября 2023
Ответ дляВодійка хімарса
5 тис дорого за них ?
Водійка хімарса• 01 сентября 2023
Ответ дляШаманю второпях
5 тис дорого за них ?
дороговато, я бы новее взяла, время еще и с сайта заказать есть, и с американских торговых площадок.
Солоденька цукОрка• 01 сентября 2023
Ответ дляШаманю второпях
На бірці цифри) Думаю їх побачили і ви) Сама модель 19 року. Те що ви виклали- гарної якості, я би брала.
Солоденька цукОрка• 01 сентября 2023
Автор, не парьтесь роками. Угги взуття яке або обожнюють, або не люблять) Мої старі, 18 року угги кращі, ніж ті, що я купила і одягала в цю зиму. Тепліше. Щільніша вовна.
Вирішуйте самі. Модель орігінальна. Підошва мені у вашої моделі краща, ніж оця звичайна, ніж виклали вище. Не така слизька.
Мені нафіг не потрібно, щоб мені на Порадниці взуття схвалювали.
Незнакомлюся• 01 сентября 2023
Ответ дляНа привозе
А може хто знає, чи оригінал продають на «острівцях» в ТЦ Києва?
Ні. Але кьюаркоди пробиваються
Ужгород• 01 сентября 2023
На 100% вам цього ніхто не скаже. Китайці навчились підробляти на стільки точно, навіть бірки, що відрізнити практично не можливо. Так копії не ха долар, дорогі, але дешевше оригіналу.
Перловая Кашка• 01 сентября 2023
Те бирки, что вы показали, были и в уггах из Китая. Подошвы такой на китайских только не видела