Кондуктор маршрутки• 01 сентября 2023
Це ацетон???
Вперше в дитини таке. З ранку рвота 5 разів і болить живіт. В лікарню повезла, дали протирвотний укол, сквзали пити воду і атоксіл. Дома болів живіт, дала нурофен. Пив Рео і Атоксіл весь день. Ввечері знов один раз вирвав, живіт вже не болів. Але піднялась температура до 38,5. І він як ганчірка, каже спати дуже хочу, очі злипаються. Хоча засинає завжди не раніш 12. Дала нурофен, заснув. Воду ввечері пили кожні 5 хв. Але дуже страшно, шо йому так спати хочеться. Переживаю, аж тиск піднявся. В кого таке буває, роз´ясніть, будь ласка. Завтра зранку до лікаря, але як пережити ніч. Переживаю, бо за 8 років таке вперше, та і я мама панікерша.
Кондуктор маршрутки
• 01 сентября 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Может быть острый гастро-энтероколит
І температура від нього?
ЧорноброваЯ• 01 сентября 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
І температура від нього?
Это диагноз инфекционного отделения. По народному кишечная инфекция
Кондуктор маршрутки
• 01 сентября 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
А. В чоловіка пару днів тому шось схоже було, весь день мучився
ЧорноброваЯ• 01 сентября 2023
Купите полоски на ацетон и измеряйте сами. Ацетон при интоксикации, при голоде будет. Так же я бы меряла ph мочи чтоб понимать нет ли ацидоза/ алкалоза.
ЧорноброваЯ• 01 сентября 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Может быть энтеровирус.
...аяприкольная• 01 сентября 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Запаху ніякого нема.
Есть тесты на ацетон.
Аптеки при больницах, вроде как работаю круглосуточно.
Но не думаю, что это ацетон.
Скорее какой-то энтеровирус. Спать хочет, потому что обессилен.
Воды сколько выпил?
Но не думаю, что это ацетон.
Воды сколько выпил?
#Пойду_кгадалке• 01 сентября 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ну це все завтра, а сьогодні шо робити?
скільки дитині, звідки Ви?
Кондуктор маршрутки
• 01 сентября 2023
Ответ для...аяприкольная
Есть тесты на ацетон.
Но не думаю, что это ацетон.
Воды сколько выпил?
Но не думаю, что это ацетон.
Воды сколько выпил?
Бутилку Рео і ще десь стакан великий миргородської
Кондуктор маршрутки
• 01 сентября 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
скільки дитині, звідки Ви?
8. В селі зараз. Аптеки вночі не працюють.
ЧорноброваЯ• 01 сентября 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ну це все завтра, а сьогодні шо робити?
Отпаивать . Глюкоза, Хумана, регидрон, бетаргин.
Атоксил в промежутках.
...аяприкольная• 01 сентября 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
А пісяє?
ЧорноброваЯ• 01 сентября 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Добавьте глюкозу
Кондуктор маршрутки
• 01 сентября 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Добавьте глюкозу
Цукор? Чай солодкий пив трошки перед сном
ЧорноброваЯ• 01 сентября 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Да , пусть пьет
...аяприкольная• 01 сентября 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Майже ні, рідко
Тоді хай ще п´є. Значить є обезводнення. Прям будіть раз в пів години і хай п´є по півсклянки.
ЧорноброваЯ• 01 сентября 2023
Если есть сахаромицеты буларди дайте по инструкции.
С температурой сложнее , если это кишечная инфекция температуру надо сбивать постоянно , если кишечный вирус то дать пик чтоб выработался интерферон. Но на вашем месте я бы сбивала, потому что если ребенок будет гореть толку от отпаивания меньше в разы.
#Пойду_кгадалке• 01 сентября 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Нехай спить, це нормально, він виснажений.
А чоловік як?
Вересень, зараз період ентеровірусів різних.. Ротавірус скоріш за все.
Нам Ніфуроксазид ще прописували при таких симптомах.
А чоловік як?
ЧорноброваЯ• 01 сентября 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Будити прямо?
Да. Каждые пол часа пару глотков сладкого чая чередуйте с солевым раствором для дегидратации . Рео идеально подойдёт
Кондуктор маршрутки
• 01 сентября 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
А чоловік як?
Ніфуроксазид давала один раз сьогодні. В чоловіка за день все пройшло
Королева спама• 01 сентября 2023
Дайте выпить глюкозу в ампуле, если ацетон сразу поможет. И завтра давай 3 раза в день.