nataliya09070907• 01 сентября 2023

Питання до нейл майстрів

Дівчата-майстрині, підробляю у вільний час на маніку, маю клієнток, які живуть у селі, мають багато городів, господарство і хочуть гарні нігті, які надійно триматимуться. Порадьте якусь класну базу, яка не відслоюється і буде гарно носитися, чи може краще на гелі перейти???
Фея_3уровень• 01 сентября 2023
Гели берите, мама мастер и копается время от времени в огороде. Укрепляет гелями густыми. Какие именно - не скажу, не знаю. Но держится не плохо в экстремальных условиях
Анютины ласки• 01 сентября 2023
Возьмите ботл гели от комильфо.
Ужгород• 01 сентября 2023
Ответ дляФея_3уровень
Это полигель называется.
Фея_3уровень• 01 сентября 2023
Ответ дляУжгород
Это полигель называется.
Возможно) есть в тюбике, есть баночки. Но для огородов норм)
Ужгород• 01 сентября 2023
Ответ дляФея_3уровень
Да, им делают укрепление.
Король дивана• 02 сентября 2023
Ответ дляУжгород
Да, им делают укрепление.
Можете підказати який саме?
Даю справку• 03 сентября 2023
Автор, такі питання краще все задати в проф групі, наприклад, в інстаграмі на сторінці нейл сос, безкоштовно
А по суті так, гелі-полігелі на високоадгезивну базу, візьміть якийсь курс по укріпленню онлайн.