муха в кедах• 02 сентября 2023

Пожалуйста дайте фото учебников за 5 клас в вашей школе Киев

Марс атакует• 02 сентября 2023
Київ,ще не видали нічого.
Вчителька з мікрорайону• 02 сентября 2023
время подходящее представила эту возню в час ночи
Белоснежко• 02 сентября 2023
Выдадут одну математику, остальное только в электронном виде
Успокойся_Успокойся• 02 сентября 2023
У нас не було підручників у 5 класі окрім української літератури, всі інші в електронному вигляді, в шостий перейшов і теж саме, Київ..
Пацелуйнитуда• 02 сентября 2023
Цікаво, що воно дасть, якщо в різних школах різні підручники? Колекція буде?
СпайдерВумен• 02 сентября 2023
Це проблема більшості шкіл. По Києву так точно. Теж не видали підручники в 5 кл. Одного не розумію, в чому проблема навчатися по старим підручникам, якщо настільки все печально
Чи переживають,що не опанують саму недосконалу програму нуш🤔
Пацелуйнитуда• 02 сентября 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Як варіант їх вже списали
Найщасливіша• 02 сентября 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Нам в 6му видали 9 книжок вже. І кажуть мають бути ще
Успокойся_Успокойся• 02 сентября 2023
Ответ дляНайщасливіша
Супер) а нам ні..
Найщасливіша• 02 сентября 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Супер) а нам ні..
Чекайте. Цікавтесь в Департаменті. Шось та має бути
Успокойся_Успокойся• 02 сентября 2023
Ответ дляНайщасливіша
Дякую)
Акукарача• 02 сентября 2023
Что вам дадут фото? Они есть на сайте https://pidruchnyk.com.ua/5klas Каждый учитель выбирает учебник на свое усмотрение, благо их есть выбор почти по каждому предмету.
Меряю от 0• 02 сентября 2023
Ответ дляАкукарача
Але погано, що їх не надрукували.
ПушАпница• 02 сентября 2023
Там же не один единственный учебник. По математике, например, 3 учебника и учитель выбирает сам по какому учить. Так же вроде и с украинским языком. Дочке в прошлом году (был 5 класс НУШ) только математику выдали во 2 семестре( а все остальные давали ссылку, где скачать. Если не выдадут поищите услугу распечатки учебника. Цветной, переплёт по выбору и цена около 200 грн.
Липка-прилипка• 03 сентября 2023
Ответ дляПушАпница
А где можно распечатать учебники по 200грн?
ПушАпница• 03 сентября 2023
Ответ дляЛипка-прилипка