Лапка• 02 сентября 2023
Виїзд за кордон
Доброго дня, дівчата. Можливо, хтось має досвід виїзду за кордон чоловіку для супроводу дружини, яка має інвалідність 2 групи. Чи потрібно мати якийсь спеціальний документ чоловіку у вигляді дозволу, чи достатньо довідки з мсек та свідоцтво про шлюб?
Умничка-помощничка• 02 сентября 2023
Вчора виїжджали. Довідки МСЕК недостатньо, його не випустять. Потрібне пенсійне посвідчення й свідоцтво про шлюб, все
Умничка-помощничка• 02 сентября 2023
Ответ дляkozerogka
Довідки не достатньо, потрібно посвідчення інваліда і хоча б одна виплата, інакше можуть не пропустити
А виплата нащо?
Умничка-помощничка• 02 сентября 2023
Ответ дляkozerogka
Не знаю, так знайомій казали, що потрібно щоб було хоч одне зарахування пенсії. Я не буду стверджувати стовідсотково.
Жодного разу в нас таке навіть не питали. Але можливо в неї ’свіжа’ інвалідність
Лапка
• 02 сентября 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Велике дякую.
Лапка
• 02 сентября 2023
Ответ дляkozerogka
Але те, що довідка з МСЕК для митників не є важливим документом і підставою для виїзду, то правда
Тобто посвідчення про інвалідність дружини та свідоцтво по шлюб і повинні пропустити? Так я розумію?
Ответ дляУмничка-помощничка
Так, вона тільки пару місяців як оформила і збиралась виїхати з чоловіком. Але питали за виплати на кордоні не скажу, може й не перевіряли, по суті яка різниця є виплата чи ні, головне посвідчення інваліда.
Карамбулкул• 02 сентября 2023
Ответ дляkozerogka
В новостях было - у них нет базы для проверки довидки, это врачебная тайна. А в базе пенсионного есть кто инвалид и получает пенсию. Ну или если выплаты через собес, тоже в связи с чем они. В самом начале войны народ выезжал с самопальными довидками, потом эту лавку прикрыли.
Умничка-помощничка• 02 сентября 2023
Ответ дляkozerogka
Для митників жодний документ не є важливим, оскільки вони не мають відношення до виїзду людей, цим займаються представники прикордонної служби. Але так, довідка МСЕК їм непотрібна
Умничка-помощничка• 02 сентября 2023
Ответ дляЛапка
Саме так
Умничка-помощничка• 02 сентября 2023
Ще додам, що чоловік їздить до нас й сам, без мого супроводження. Для цього потрібно Вам, автор, встати на тимчасовий консульский облік в країні перебування й отримати там про це довідку. З довідкою, посвідченням й свідоцтвом про шлюб чоловік може перетинати кордон самостійно
Мой_ужин• 02 сентября 2023
Ответ дляkozerogka
Какая выплата?
Мой_ужин• 02 сентября 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Пенсійна
Так ее может и не быть. Если человек с инвалидностью уже на пенсии, то он получает либо пенсию по инвалидности, либо по возрасту. Многие получают по возрасту
руки_Крюги• 02 сентября 2023
Пенсійне і свідоцтво про шлюб, все. В мене ще просили показати в Дії
Диви яка я пава!• 02 сентября 2023
Ответ дляМой_ужин
А якщо людина вже на пенсії, чи може вона оформити інвалідність?
руки_Крюги• 02 сентября 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Звичайно, що може. Просто пенсію вибирає яка більша