Царевна_несушка• 02 сентября 2023

10 років зустрічань ні до чого не привели

Мені 29, йому 30, вже 10 років зустрічаємось, 9 з яких живемо разом.
Спочатку було велике кохання, потім то злети, то падіння, але останній рік я відчуваю, що охолола до нього.
Нам вже майже немає про що говорити, основні теми, це покупки продуктів та приготування їжі. На вихідних немає що робити разом, виходимо на прогулянку- а поговорити немає про що. Буває що ображається, що я щось не так скажу, то йдемо разом додому пішки 40 хвилин та мовчимо.
Я не хотіла б виходити за нього заміж, жодного разу не захотіла дітей, хоча вже майже 30 мені. Колись приснився сон, що я вагітна від нього, то прокинулась як від жахіття.
Він постійно мріє про спільне житло, і деякі варіанти були реальні, але я постійно уникаю цього. Не хочу спільного майна, бо весь час думаю, ось ми купим квартиру і розійдемся, то нащо вона треба.
Він же думає що ми добре живемо і для нього шок, що мене так накриває. І каже що ми живемо як всі, що у всіх теми побутові для розмов, кохання живе всього 2 роки і тд.
Ще є момент фінансовий. Всі 10 років я заробляю вдвічі більше нього. Довго мені було на це все рівно, хотілось навпаки йому допомогти грошима, десь самій заплатити, щоб він не тратився, подарунки хотілось дорожчі купувати, ніж він мені. Навіть хотіла їздити з ним у відпустку суто за свій рахунок (до того не дійшло)
Але зрозуміла, що виконую роль «чоловіка» в нашій «сімʼї» і мене почало це дратувати.
Я вже навіть не можу йому похвалитися зарплатою, якщо був хороший місяць, бо розумію, що його це образить.
Зараз мріє про покупку спільної квартири, і в нас є потрібна сума, але там десь 45% це мій вклад, я назбирала особисто, 40% десь від його мами і 15% це його вклад. (Квартира була б записана на нас 50/50)
Я думаю що того я й не хочу її купувати, бо обезцінюю його.
Плюс квартира під ремонт, тож я теж розумію що будуть складнощі в фінансах, це або більше на мене лягатиме, або ми дуже повільно будемо все робити, щоб порівну скидатись коштами. А я буду собі окремо відкладати кошти, в принципі як і все життя.
Я маю освіту, працюю інтелектуально. Він закінчив лише пту і працює фізично. Я бачу навколо себе кращих людей, які більшого досягли, він навпаки, перечислює своїх знайомих, і що вони всі гірше живуть. А мої розповіді його дратують.
З інтимним життям проблеми давно. В нього декілька разів були проблеми з роботою, що він по півроку не міг нічого знайти, і постійно нив про це. Мене це ниття тільки дратувало і я перестала бачити в ньому чоловіка, перестала його хотіти. (Хоча спочатку все було чудово)
За останній рік ми розходилися вже тричі (по моїй ініціативі) і я думала, ну все, це кінець. Але всі рази він повертався щоб помиритися. А я не могла сказати ні, і все починалося знову по колу.
Він дуже хороша людина, працьовитий, любить мене і не хоче відпускати. Ми ж стільки часу разом, стільки всього пережили.
А я не знаю чого я хочу. Я наче хочу закінчити ці відносини, але боюсь цього кроку. Бо може це буде моя фатальна помилка. Але з іншої сторони, так все життя я теж не хочу прожити. І думаю що й він не заслуговує на мої такі «качелі». Він міг би вже бути щасливим з якоюсь іншою дівчиною, яка б його цінувала. А я, я ніби могла б все життя самою прожити, без нікого і мені було б нормально.
Я боюсь що живу не зі «своєю» людиною і тому не хочу сімʼї, дітей та спільного майна.
Я також боюсь, що ми розійдемося і я буду жалкувати про це все життя.
І я не знаю що робити, мене кидає зі сторони в сторону, я задихаюсь від цього стану.
Не знаю чи хтось дочитає це до кінця, але буду вдячна за будь-які коментарі.
Маю декілька думок• 02 сентября 2023
Фарш из котлет не восстановишь
Расходиться и как можно быстрее
Ромашкинная• 02 сентября 2023
Вместе невозможно и врозь никак (((
Баба_Воля• 02 сентября 2023
Думаю вам каждому нужен другой человек с которым он будет счастлив.Думаю для некоторых женщин ваш парень отличный вариант.
Шукаю стакан• 02 сентября 2023
Забагато тексту як для байдужих відносин. Прсто закрийте ці двері.
Вілора• 02 сентября 2023
зачем вам чьи-то советы и мнения? если не можете разобраться в себе, то идите к психологу)
Летала_НаМетле• 02 сентября 2023
Зачем столько писанины? Кто то дочитал до конца?
Бочка порохУ• 02 сентября 2023
Автор, за 10 років спільного життя, він вам серйозно пропонував одружитися хоч раз?
Барвіночка• 02 сентября 2023
Вы перегорели. Долго пробыли в гражданском браке. Если бы были дети, было бы иначе. А так, вам вместе скучно, страсть остыла, а скреплять отношения нечем - детей нет.
Я такая - жду трамвая• 02 сентября 2023
Я дочитала до заробляля вдвічі більше. І вагітність від нього - це жах. Питання: навіщо, найкращі роки молодості ви з цими штанами?
Начальник Анонимов• 02 сентября 2023
Автор дуже себе любить і любить жалітися. Вся ця писанина про себе. Яка нещасна, пожалійте мене
Кароче, кидайте його і займіться вже своїм життям
На циголках• 02 сентября 2023
я все прочитала але рішення приймати вам.... між строк воно вже прийняте дефакто
автор Царевна_несушка • 02 сентября 2023
Ответ дляБарвіночка
Теж до цього схиляюсь
Він вважає, що якщо ми купимо житло та почнемо ремонт- це скріпить відносини, а там може й дітей захочемо.
А я нічого цього не хочу
Якось так і живу• 02 сентября 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Я дочитала
Марафетчица• 02 сентября 2023
Делов то. Оба финансово независимы, детей или общего имушества нет. Надоел сожитель - найдите другого.
БЦАшка• 02 сентября 2023
Прочитала и поняла, что Вы этому мужчине просто удобны, с хорошей зарплатой и в быту.
А он Вам опостылел, детей от него не хотите, секса с ним тоже не хотите.
Забирайте свои 45% и уходите в свободное плаванье, пока Вам 29, а не 49. Есть 100% шанс найти любимого, желанного, кому будет интересна не только Ваша зарплата и с кем интересно будет не только поговорить, но даже помолчать. Ну и с кем захочется родить детишек, похожих на него.
Україна понад усе!• 02 сентября 2023
Так а какие комменты вам нужны? Это ваша жизнь, вы должны сами разобраться и решить, что вам делать. Толку с наших советов, если в любом случае, жалеть о выборе будете вы.
Україна понад усе!• 02 сентября 2023
Ответ дляБарвіночка
Я в отношениях 8 лет и все отлично. Не думаю, что дети автору помогли бы. Был бы очередной балласт, который еще больше запутал бы автора в принятии решений. Тем более, были бы дети, намного бы сильнее ощущалась финансовая несостоятельность мужа, соответственно, проблемы начались бы еще раньше
Прилипало• 02 сентября 2023
Ви не бачите майбутнього з ним. Вас тримає тільки звичка і страх, що не знайдете кращого. Сенс продовжувати?
Ответ дляУкраїна понад усе!
Так, я думаю, що це причина, чому я не хочу з ним дітей
Бо мені потрібно буде перестати працювати на декілька років, а він то все фінансово не потягне і відносини дуже зіпсуються. Але буде дитина - і вже буде пізно.
Карамбулкул• 02 сентября 2023
Не морочьте ему голову и отпустите его
Знаю бакси• 02 сентября 2023
Ответ дляЯкось так і живу
Я дочитала
Нужен смайл с медалью.
Юлия Галенко• 02 сентября 2023
В таких випадках завжди згадую стару рекламу Head & Shoulders: ’Позбався того, що тебе дратує’. Працює не лише з лупою.
Обижулька• 02 сентября 2023
Все у вас хорошо, но вас напрягает только финансовая сторона, из-за которой все у вас «упало». Поставьте условие, либо за пол года выходит на зарплату выше вашей, либо расходитесь
Україна понад усе!• 02 сентября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Тогда расходитесь. Вы как моя подруга. Она 8 лет встречалась с парнем, он у нее почти жил. Потом она устроилась на работу хорошую, начала общаться с людьми, так сказать, из другого круга, более обеспеченных и уже парень начал ее напрягать т.к. зарабатывает мало, к тому же сильно простой, а ей хотелось парня из окружения с амбициями, доходом. Повстречались они еще 2 года, он сделал ей предложение, она отказалась и на этом расстались.
Лівий Локіть• 02 сентября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
На самом деле многие женщины идеализируют отношения. В голове принц с огромной зарплатой, цветами без повода и офигительным сексом 30ть лет подряд.
Я очень хорошо знаю мужчин и у вас однозначно неплохой вариант. Детей нужно хотеть для себя. Ну и в первую очередь реально оценивать, комфортно ли будет вам одной?
Каждая женщина в один прекрасный момент хочет побыть маленькой девочкой защищённой от всех невзгод, но это бывает очень редко.
Вам советую вспомнить о его плюсах, не накручивать себя что многое на ваших плечах, а изменить ваше отношение к ситуации..и у вас все может быть отлично.
Как_б_не_так• 02 сентября 2023
Вы меня удивляете, самостоятельная симпатичная а столько времени потратили. Если за год не женился то и не будет, ну полтора.
А так зачем ему напрягаться, все готовое, живет просто так еще и оплачивает. А что ваши родители говорят, проблемные наверное( не тратьте время, еще есть шанс встретить нормального мужчину
Обижулька• 02 сентября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Теж до цього схиляюсь
А я нічого цього не хочу
Вы не хотите своего мужа, потому что в вашем окружении успешные мужчины, вы сравниваете и вы воспринимаете своего мужа как тюфака, без инициативы, который живет за ваш счет т счет родителей. В остальном по тексту у вас отличный мужчина. Либо ваш мужчина начинает расти в ваших глазах, либо вы раскаетесь. У вас очень легкое решение проблемы
Как_б_не_так• 02 сентября 2023
И очень часто такие женихи с другой и работу меняют и за полгода женятся. Мне кажется отношения избили себя, болото. Но решение за вами
Как_б_не_так• 02 сентября 2023
Если вы ничего не хотите то меняйте свою жизнь, все у вас в руках. Для девушки оч важно сделать хороший выбор
lisa2101• 02 сентября 2023
Моя история. Расстались. Не жалею. Зря потраченное время.