Гостра на язик• 02 сентября 2023
Як будете святкувати свята після перенесення
Питання не тільки про Різдво, про інші свята також.
Результат:
вже голосів:
87 (55.06%)
По новому
71 (44.94%)
По старому, як до перенесення
Сонячний день• 02 сентября 2023
Знаю лише про Різдво, інші свята по барабану. Ми і різво особливо не сяткували, але як 25, то 25. Воно і логічніше.
Кукусики• 02 сентября 2023
В этом месяце планирую обязательно в храм сходить 19 сентября, Михайлово чудо. 21 сентября - Рождество Богородицы, как и всю жизнь... а решали за нас те, кто таких праздников даже не знает.
Ms. При теле• 02 сентября 2023
Не святкую-ні по-новому, ні по-старому. Моя мрія-всі унікальні, з точки зору мистецтва та архітектури, церкви віддати під музеї, а інші стерти і побудувати наукові центри. ’Божі’ люди так себе зганьбили під час війни, що і казати нічого. Патріархи, Папи лайно звичайне, а не люди.
Помилуйте мадам• 02 сентября 2023
Кожен, як захоче. Вважаю, що це не мають бути державні свята. Релігія - окремо.
Форточка• 02 сентября 2023
Подскажите, когда теперь по церковному календарю Усекновение? 11 сентября, как и раньше или когда? Обычно в этот день прячу все ножи, не пользуемся ими.
Крихітка на всі• 02 сентября 2023
Ответ дляФорточка
Просто зубами продукти розгризаєте?
Форточка• 02 сентября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Просто зубами продукти розгризаєте?
Нет , накануне все готовлю и нарезаю.
Шалена невинність• 02 сентября 2023
Ответ дляКозачка
Как же скучно автор живет)
Почему, я верующая , много верующих
Хропочка з гривкою• 02 сентября 2023
У меня ничего не менялось
Я не соблюдаю нелегитимные решения
Крихітка на всі• 02 сентября 2023
Ответ дляФорточка
Нет , накануне все готовлю и нарезаю.
Тоді від 11 серпня віднмайте 13. Тому 30 серпня. Ножами користувалися ? Все добре?
Йосип_молодий• 02 сентября 2023
Ответ дляФорточка
30 серпня в цьому році було
Нічний дожор• 02 сентября 2023
Ответ дляФорточка
вы точно православная?
Нічний дожор• 02 сентября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
30 серпня в цьому році було
Она ножи не спрятала блинннн
Крихітка на всі• 02 сентября 2023
Ответ дляНічний дожор
Она ножи не спрятала блинннн
Все пропало!!!
Ms. Сама прямота• 02 сентября 2023
Ответ дляКукусики
Це вирішено на церковному соборі.
Поторописька• 02 сентября 2023
Ответ дляНекомильфо
До Різдва ще півроку, придумуйте іншу тему для срача 🤪
+1))) а саме смішне, що найбільше переймаються ті, хто спочатку нажирається/напивається до усирачки на корпоративах і новорічних гульдебанах. забувши про піст, а потім біжить до супермаркету купити ’куті’. І ті ’побожні’, що коли не прийдуть до церкви - там завжди паску святять
Поторописька• 02 сентября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Ніколи не думала, що на цьому форумі прямо всі на 100% віруючі і для них це тема номер 1
це ті ’віруючі’, що на Великдень пхають у кошики бутлі зі спиртним для освячення))))
Ms. Сама прямота• 02 сентября 2023
Ответ дляMs. При теле
Цікаво. Всі ці витвори мистецтва будувалися людьми багато років тому з певною метою. І ця мета була точно не музейна :)
А щодо вашої манери висловлюватися про інших людей навіть нічого казати не буду.
Нічний дожор• 02 сентября 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Це вирішено на церковному соборі.
решали иудеи и раскольники?
Ms. Сама прямота• 02 сентября 2023
Ответ дляФорточка
Воно вже було 30.08. Але свято з ножами не пов´язане.
Крихітка на всі• 02 сентября 2023
Ответ дляНічний дожор
решали иудеи и раскольники?
Які раскольникі ?!
Поторописька• 02 сентября 2023
Ответ дляГладиолус
Давно святкую 25
в мене чоловік з Борислава (Львівщина), там чи не половина сімей - змішані. І там свята починаються з 1 грудня і закінчуються 19 січня. І ніхто не свариться, всім нормально. Лиш нашим москвопопським скрєпанутим ’особоє строєніє чєлюстєй’ чогось зводить)))
Ms. Сама прямота• 02 сентября 2023
Ответ дляНічний дожор
решали иудеи и раскольники?
З вами все ясно.
Гладиолус• 02 сентября 2023
Ответ дляПоторописька
В нас приблизно так само , ніхто не заморочуються
Поторописька• 02 сентября 2023
Ответ дляКукусики
а Ви їх знаєте? По якому календарю вони припадають 21 і 19-го? Ви і в реалі цим календарем послуговуєтесь?