Гостра на язик• 02 сентября 2023
Як будете святкувати свята після перенесення
Питання не тільки про Різдво, про інші свята також.
Результат:
вже голосів:
87 (55.06%)
По новому
71 (44.94%)
По старому, як до перенесення
Трахтибидох• 02 сентября 2023
Як і раніше - не буду святкувати. Але якби святкувала, святкувала б по-новому
Мать драконов• 02 сентября 2023
Вообще рождество не празднуем, даже не знаю почему, т.к. верю в Бога, но не понимаю праздника с накрытием столов этого. Но в целом скорее будем как и раньше 7е считать рождеством православным, а 24е декабря католическим... По сути считаю что рождество не для попоек с родственниками, а церковь можно пойти в любой день, хоть 7го, хоть 24го...
Кинг-Конгша• 02 сентября 2023
Православний календар з похибкою.
Це всім відомо.
По ньому 25 грудня наступає, коли у нас і у всіх 7 січня.
Ця похибка, цей розрив по чуть збільшується і через років 10 перший день Різдва припадав уже б на 7 січня.
Це всім відомо.
Ms. Сама прямота• 02 сентября 2023
Церковні свята святкуються в храмі, храм по новоюліанському.
Крихітка на всі• 02 сентября 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Православний календар з похибкою.
Це всім відомо.
Юліанський з похибкою
Йосип_молодий• 02 сентября 2023
По новому календарю, ясношо. Як по іншому, якщо святкувати ? Служба в церкві буде по новому календарю.
Ms. Сама прямота• 02 сентября 2023
Ответ дляНЛОша
Які інші? Різдво та Паску особливо і не святкуємо. Не віруючи.
Пасха лишається по-старому. Вона обраховується щорік.
Крихітка на всі• 02 сентября 2023
Григоріанський календар є більш правильним. Церковні свята особливо ніколи не святкувала
Без образів• 02 сентября 2023
По старому, на різдво буду брати відпустку, бо мені принципово вихідні шоб були.
НЛОша• 02 сентября 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Ну тоді які інші Різдво?
Ms. Сама прямота• 02 сентября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Григоріанський і новобліанський будуть співпадати до 29 століття, так що майже.
Царевна_несушка• 02 сентября 2023
Ответ дляНекомильфо
До Різдва ще півроку, придумуйте іншу тему для срача 🤪
Вы не в курсе, что не только Рождество перенесли?
Ms. Сама прямота• 02 сентября 2023
Ответ дляНЛОша
Ну тоді які інші Різдво?
Ви самі можете в інтернеті знайти церковні свята. Найближче - Різдво Богородиці 8 вересня.
Крихітка на всі• 02 сентября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Ніколи не думала, що на цьому форумі прямо всі на 100% віруючі і для них це тема номер 1
Бла бла бла• 02 сентября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Та сейчас религию , смешали с политикой как пюре )
Ms. Сама прямота• 02 сентября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Штучно роздута тема в ЗМІ
Крихітка на всі• 02 сентября 2023
Ответ дляБла бла бла
Якщо хочу трішки знати історію, то релігія та політика завжди були змішані
Ms. Сама прямота• 02 сентября 2023
Ответ дляБла бла бла
Ну 25 числа точно Рождество не праздную )) я не католик )
Православні теж святкують 25 грудня, просто вони думають, що 25.12 наступає 7.01
Застряла• 02 сентября 2023
Я люблю праздники, поэтому больше праздников, хороших и разных!
Только вот ’праздновать’ во время войны наверное не очень получится.
Помню прошлый Новый год, когда детки погибли под обстрелами, вместо подарков под ёлку (((