СирОжино пирОжино• Изменено 02 сентября 2023
Хочемо виїхати за кордон. А хто займатиметься дітьми?
Є можливість родиною (двоє дітей, чоловік та дружина) та свекри виїхати за кордон. Не на виплати, а працювати та знімати житло.
Свекри - пенсіонери, пенсії в Україні на життя не вистачає, за кордоном вони працювати не будуть. Ми будемо утримувати всіх.
Справа в тому, що старшій дитині 10 років і свекри ні разу за ці роки не сиділи з дітьми.
Дитина ходить до української школи, потрібно буде переходити на сімейну форму навчання та повністю самостійно займатись навчанням (минулий навчальний рік я сиділа з ним на дистанційному, а у цьому їх клас виходить на очне навчання) плюс обовʼязково відвідувати школу у країні проживання. В дитини є певні неврологічні проблеми, тому самостійне навчання вдома виключене - з ним потрібно постійно займатись, контролювати буквально, як вчитель на уроці.
Фізично, працюючи по 8-10 годин на день я цього робити не зможу.
Молодша дитина буде ходити до садка. Звісно, не виключені інфекції, коли потрібно буде сидіти з двома дітьми вдома, паралельно займатись навчанням зі старшим.
Якщо їхати - треба одразу включатись в роботу, чоловік сам фінансово не витягне.
Я пояснюю свекрусі, що це важко, що вона не уявляє, на що підписується. Свекр займатись дітьми не буде.
Але мати чоловіка відмахується, що це все на раз-два (вона вважає, що головне приготувати їсти, а все інше саме собою влаштується).
Можливо хтось був у подібній ситуації. Як у вас все склалось ?
Платье Длинное бальное• 03 сентября 2023
Ответ дляКракадэ
Нет , не имеет она право. Муж еврей по отцу.
Они с отцом в браке? Если даже отец мужа умер, но они в браке, то имеет.
Кракадэ• 03 сентября 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Нет,умер давно,но они в разводе были.
А ей 67 лет.
Ответ дляКракадэ
Нет,умер давно,но они в разводе были.
А ей 67 лет.
Тогда точно нет.
Ничего хорошего в Израиле нет. К трудностям переезда в нашей семье прибавились конфликты в семье. Отношения с мужем не выносимые. Думаю, как уехать с детьми отсюда и куда.
Кракадэ• 03 сентября 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Тогда точно нет.
Я была готова , только меня климат еще останавливал. Я очень плохо переношу жару 30+. А сейчас задумалась. Тут мы живём хорошо на эти деньги.
Ответ дляКракадэ
Я не была готова совершенно. Жара +40 пол года, и грязь везде. Эту грязь словами не описать. Всё грязное, и воздух грязный.