А поговорить?• 03 сентября 2023
Ви коли підспівуєте всі слова англ пісні - ви розумієте? Чи то тільки я одна ні
Петриківна• 03 сентября 2023
Залежить яка пісня і виконавець. І так частіше шукаю і перше читаю і перекладаю. На слух важче
ХвилювАллочка• 03 сентября 2023
Ну да, если по-английски понимаю конечно. Но зачастую у них настолько примитивный поверхностный текст, что в смысл этих слов вникать не надо.
Зубная фея• 03 сентября 2023
Если слова можно разобрать, то понимаю немало. А есть такие, что плохо слышно сами слова, ну видимо мой уровень просто англ не на столько хорош, что я не все могу разобрать
Файна пані• 03 сентября 2023
я знаю анг. и нем., конечно я понимаю. НО когда я читаю надписи на свитшотах, футболках и т.д. я прихожу в ужас...
Тут как тут• 03 сентября 2023
Ответ дляФайна пані
Чего, это в нулевых был треш с надписями, сейчас вроде бы ок
ВундерКИНГ• 03 сентября 2023
Так, розумію. Але деякі старі пісні для мене так і залишаються як колись: дабудідабудай та ракомакофон. Як колись чулося і запамʼяталося, так зараз і сприймається)
Раздражевская• 03 сентября 2023
Ответ дляВундерКИНГ
А там не айм блу дабудидабудай разве))?
ВундерКИНГ• 03 сентября 2023
Ответ дляРаздражевская
А там не айм блу дабудидабудай разве))?
Так, але для мене ця після була вся цілком з якихось складів типу «ай лу дабулідабудай» і в цьому дусі. І тільки нещодавно їдемо в машині, вона зазвучала і я така «опа, а там ще і слова є»)))