Кили и Манджаро• 03 сентября 2023

Спілкування з родичем

Родич - мамин старший брат. Об´єктивно, все життя його родина завдяки йому жила значно багатше за нашу, він працював на керівній посаді на великому заводі. Бачились ми тільки літом у бабусі коли він приїздив. Це було рідко, бо в них були моря переморя, а в нас тільки село. Так от до конфлікту. Практично все життя він ставився до нашої родини зверхньо, міг дозволити собі висказування, що ми ніким не станем, а будем жебраками. Ніколи нами особливо не цікавився. Зараз сталось дивовижне. Він почав телефонувати мені, брату і сестрі і вітати з святами і ДН. Мені майже 40, йому далеко за 70. Ми всі здивовані, бо такого ніколи не було. Що це? Одинока старість? Він не одинокий, жива дружина, його діти переїхали в Америку і він поїхав по програмі біженців до них. Розвозить внуків ро школам і гурткам. Задіяний там, дивиться світ. Ось ці звінки почались років три тому. Мене вони дивують, мені вони зайві. Гляньте на ситуацію зі сторони. Тільки не кажіть, що - ну що тобі важко поговорити з дядьком 2 хвилини. Так важко. Звонити почав ще іншим нашим двоюрідним, вони також не охотно спілкуються, бо ставлення до них було аналогічне
СирОжино пирОжино• 03 сентября 2023
Не зациклюйтесь на тому , що приносить вам негатив і сум, не варіться в обʼїдках
Обирайте для себе найкраще
Сьогодні чудова погода , вийдіть вдихніть попийте кави , яке прекрасне життя
из_под_тишка• 03 сентября 2023
В Америке ему не с кем поболтать на родном языке. Никто его не там не выслушивает
автор Кили и Манджаро • 03 сентября 2023
Ответ дляиз_под_тишка
А ми тут всі до чого? Ми всі стали кимось. Жебраком ніхто не став
Я не чарівниця вам• 03 сентября 2023
Ну тяжело вам - не берите трубку, устроили проблему на ровном месте
Ответ дляиз_под_тишка
Назвонювати почав ще до Америки роки за 2
Шеллар• 03 сентября 2023
Киньте його номер в блок та не створюйте самі собі зайвих проблем.
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Так, я перестала брати. І не я одна, двоюрідна сестра у відповідь кинула повідомлення, що у її батька є вайбер. Звоніть йому. Сестра - зауч в школі, вчитель історії. Не жебрачка
из_под_тишка• 03 сентября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
А кому он будет звонить, кроме родственников? Вот вам и звонит, знает, что вы поговорите с ним
В шоколаде• 03 сентября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
А подарки не присылает?
Ответ дляиз_под_тишка
Ні, я не беру трубку
Ответ дляВ шоколаде
А подарки не присылает?
Мені не треба, я працюю і достатньо заробляю. Була ще одна історія. Я купила нову квартиру в новобудові, він приїхав без попередження, посидів і такий - а де ти гроші на ’оці холодильники’ всі взяла? ..там же, де і на квартиру..блін
Дуб береза• 03 сентября 2023
Удалено администрацией...
Дуб береза• 03 сентября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Вам про мову, ви знову вилізли із комплексом про гроші 😂
Заблокувала і все)))
Ответ дляДуб береза
Удалено администрацией...
Ви не зрозуміли про що я говорю. На моря я вже давно заробляю сама
ГоловнаЯ• 03 сентября 2023
То старість клепнула в голову, та він почав розуміти, що йому потрібно заслужити перед рідними прощення за те, яким він був раніше, бо часу в нього майже не залишилося.
Тим паче що він зараз в Америці, а там у людей зовсім інші погляди на життя.
В шоколаде• 03 сентября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Ну то деду просто скучно, хочет с кем-то полялякать, похвастаться.
Я не чарівниця вам• 03 сентября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
То про що тема? Вам не дзвонить, то й добре
Ответ дляДуб береза
Заблокувала і все)))
Я просто не беру трубку
БезникаЯ• 03 сентября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Вам ответили на вопрос ’почему’. А дальше— вас никто не заставляет брать трубку. Зачем вы берете трубку, а потом жалуетесь, что не хотите этого? Это очень странно
Ответ дляГоловнаЯ
От десь так і мені здається. Дякую ща думку
Дуб береза• 03 сентября 2023
Ответ дляШеллар
Ви шооо а як вона буде самостверджуватись ще?😂😂😂
Ответ дляВ шоколаде
Можливо, але він коли телефонує, то не хвастається. Знаю точно, що мої двоюрідні сестри точно так як я не хочуть спілкуватись. Брат, пам´ятаю казав - знаєш хто мені звонив? Дятько хххх. І сдивовано так...
Дуб береза• 03 сентября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Омг, знову про жебраків😁
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Тема взагалі глибше, ніж вам здається. Розкидав все життя каміння, а прийшов час збирать
Ответ дляБезникаЯ
Я вде давно нн беру, але цікава думка інших
СирОжино пирОжино• 03 сентября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Удалено администрацией...
СирОжино пирОжино• 03 сентября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Ви один одного варті
Два сапога пара
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ви один одного варті
Два сапога пара
Ставлення до нього у нас всіх приблизно однакове. Мама з ним також не спілкується
Попадалочка• 03 сентября 2023
а что он хочет)? я бы взяла трубку и послушала.
Ответ дляПопадалочка
Вітаю тебе з 8 березня, бажаю і перелік чого бажає