Кили и Манджаро• 03 сентября 2023
Спілкування з родичем
Родич - мамин старший брат. Об´єктивно, все життя його родина завдяки йому жила значно багатше за нашу, він працював на керівній посаді на великому заводі. Бачились ми тільки літом у бабусі коли він приїздив. Це було рідко, бо в них були моря переморя, а в нас тільки село. Так от до конфлікту. Практично все життя він ставився до нашої родини зверхньо, міг дозволити собі висказування, що ми ніким не станем, а будем жебраками. Ніколи нами особливо не цікавився. Зараз сталось дивовижне. Він почав телефонувати мені, брату і сестрі і вітати з святами і ДН. Мені майже 40, йому далеко за 70. Ми всі здивовані, бо такого ніколи не було. Що це? Одинока старість? Він не одинокий, жива дружина, його діти переїхали в Америку і він поїхав по програмі біженців до них. Розвозить внуків ро школам і гурткам. Задіяний там, дивиться світ. Ось ці звінки почались років три тому. Мене вони дивують, мені вони зайві. Гляньте на ситуацію зі сторони. Тільки не кажіть, що - ну що тобі важко поговорити з дядьком 2 хвилини. Так важко. Звонити почав ще іншим нашим двоюрідним, вони також не охотно спілкуються, бо ставлення до них було аналогічне
Кили и Манджаро
• 03 сентября 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Бо вам хочеться. Звісно, що є, але навіщо вони вам?
Хороше питання
Я не чарівниця вам• 03 сентября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Цікаво, а я маю бути равнодушна?
Байдужа. Так, це було б зрозуміло
Дона Ко Ко• 03 сентября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Мене дивує ось ця внезапність появи
Ну якщо вам цікаво, спитайте вже його нарешті. Ну от чесно я б спитала. Не треба лаятись, просто спокійно поговоріть. Скажіть, що ви прекрасно памʼятаєте його слова. Може він просто дурко, ляпав щось там і навіть не думав, що ви образитесь, а тим більше запамʼятаєте.
Знаєте мені теж останні роки почали дзвонити дві тітки, зі сторони мами і тата. З однією ми не те, що не спілкувались, а бачились один раз і все. Навіщось же їм це потрібно. Мабуть вік, сентиментальність.
Кили и Манджаро
• 03 сентября 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
В мене також, але я про них навіть не думаю, а у вас там прям ’дядьків щоденник’
Доля його сумна насправді, його старший син загинув на війні. Для нас всіх це стало дуже великим потрясінням. Тому я про це зараз і думаю. Всі минулі події в пам´яті оживають (((
Я не чарівниця вам• 03 сентября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Ну добре, ви тут же, на форумі. Вам є чи чим занятись іншим?
До чого тут я? Це ж ви теми про дядька, який дзвонить, а вы трубку не берете, створюєте.
Кили и Манджаро
• 03 сентября 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Так, мабуть, так і є. А спитати не можу. Писала више чому
Зам. зав. Анонима• 03 сентября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Я просто не беру трубку
Глупо и мелко.
Дона Ко Ко• 03 сентября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Ну тоді у вас вибору немає, тільки відпустити свою цікавість і образу, і жити далі. Ви просто слабачеа і боягузка. Не брати трубку, це якось не по-дорослому))
Кили и Манджаро
• 03 сентября 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Глупо и мелко.
Я не хочу сваритись
Кили и Манджаро
• 03 сентября 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Просто не хочу сваритись і стару людину життю вчити не хочу
Дона Ко Ко• 03 сентября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Дивно, що ви бачите вирішення ситуації лише чере сварки та повчання.
Приму в дар• 03 сентября 2023
Хоч ви і заробляєте, але комплекси з вас пруть. Про ’я не жебрак’ в кожному повідомленні
ДваДваВісім• 03 сентября 2023
Може на старість переосмислив життя, жалкує про свою поведінку, але немає сміливості прямим текстом вибачитись.
Кили и Манджаро
• 03 сентября 2023
Ответ дляДваДваВісім
Не знаю, мене ця ситуація також дечому вчить
Зам. зав. Анонима• 03 сентября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Я не хочу сваритись
Так и не надо, это ваш родич, кровь одна, почему не поддерживать нормальные человеческие отношения
Кили и Манджаро
• 03 сентября 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я все життя без нього жила, нащо мені це зараз
Зам. зав. Анонима• 03 сентября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Потому что вы полжизни прожили, а мудрее не стали. Вы с какоц целью тему сознали? Почитать, что вы правы, так вот- вы не правы, и чем раньше это поймете, тем лучше для вас
Кили и Манджаро
• 03 сентября 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я з цієї ситуації зробила певні висновки. Своїм племінникам приділяю більще уваги тепер