Допоможе, якщо писати про них на форумі в розділі психологія?
Чому деякі негатив у відповідь пишуть?
Ну шо не так?• 03 сентября 2023
Томущо у них самих, проблемы...каждый изливает на других то ,чем сам наполнен
Я пишу про своі емоціі. То, що я допомогаю, не рахується? Чому пишуть, що я погана?
Деякі виіхали, залишив батьків, ім поганого не пишуть, при цьому.
Ну шо не так?• 03 сентября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Сколько вам лет?
Ответ дляНу шо не так?
Сколько вам лет?
Яке це має значення?
Ну шо не так?• 03 сентября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Яке це має значення?
Томущо.. у вас якись дитячи обиди...
Якщо ви доросла людина, то вам повинно бути без різниці,хто і що думає про вас !
Мене гадить сестра і їй вірять , думають,що це я хаміліон . І що мені робити? Мені неприємно .і це не справедливо... але що робити?
Тому що людям важливо не те, що людина робить, а те, з якими емоціями.
Якщо вони погані при тому, то пишуть, що людина погана. Якщо вони не контролюються и чесно пишешь про них?
Про раздратованість, наприклад?
Я спитала, чи треба переіхати до неі. Вона сказала, що не треба. Тому раз в тиждень ізжу. Хтось має право засуджувати? Допомогаю, як можу.
Море Щастя• 03 сентября 2023
А навіщо вам схвалення цього форуму? Дайте сама собі відповідь - ви робите багато і більше зробити не зможете. Якщо так - то ви молодець. А негативні емоції і без допомоги психолога - купіть біфрен або адаптол. Це безрецептурні. Ви просто на хімічному рівні припините перезбудження нервової системи. І вам буле всерівно що говорить мама. Тут 70% приймать такі препарати або АД.
Захекалася читать• 03 сентября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Я в неі майже рік жила, це важко.
Читала вашу тему вчора, у вас як на мене дивне сприйняття того, що вам тут пишуть (( чого ви звертаєте увагу на коментарі з сайту ??? Не потрібно виливати тут свої психологічні потреби і чекати,що отримаєте кваліфікаційну допомогу психолога оба психіатра (( живіть своє життя і робіть так як для вас краще. Мені 50 років , вам 48, пора вже самій нести відповідальність за власне життя. Давно пора! Не чекайте підтримки від незнайомих людей, тимпаче не факт що вони здоровіші за вас (( беріть нарешті відповідальність за свої вчинки і життя!
Ответ дляЗахекалася читать
Я майже ні з ким не спілкуюсь зараз в реалі.
Захекалася читать• 03 сентября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Ну і що? Навіщо вам те спілкування? І я не спілкуюся майже не з ким, і в мене хвора матір, і що?
Ответ дляЗахекалася читать
І не хочете писати чи спілкуватись с кимось?
Ну шо не так?• 03 сентября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Вы в різних містах живете?
Чого б вам хотілося? Не відвідувати ії ? Вам важко від неї?
Захекалася читать• 03 сентября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Ні, мене все влаштовує в житті в плані спілкування. свої проблеми , а вони в мене є як і у всіх людей, дуже рідко хочу їх обговорювати з кимось, віддаю перевагу вирішувати сама свої проблеми
Ответ дляНу шо не так?
Вы в різних містах живете?
В двох квартирах жити можу. В однієй прописана, в іншій співвласниця з мамою.
З початком війни жила рік у неі, було погіршення здоров’я. Зараз окремо. Ще працюю зараз, тоді не працювала. Зараз повинна працювати. Якщо б мати була лежача (не дай Бог), перейіхала би до неі, без варіантов тоді.
Відчуваю часто раздратованість, возрастними змінами мами в тому числі.
Ответ дляЗахекалася читать
Я хочу обговорювати, родичі не хочуть слухати. З чужими не говорю про це.
Щоденник писати?
Захекалася читать• 03 сентября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Щоденник писати?
Ви мабуть вже так дістали своїх родичів, тому вони і не хочуть вас слухати , ідіть до психолога , там вас будуть слухати але задорого, грошей у вас не має ((( вихід - пишіть щоденник, ні користі , ні шкоди не буде , а може і допоможе)) пишіть щоденник, але не пишіть тут на сайті
Море Щастя• 03 сентября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Щоденник писати?
Вони мають право вас не слухати. Як і ви маєте право на негативні емоції. Якщо хочете зливати на когось свої негативні розповіді, які добровільно ніхто не хоче слухати, то доведеться платити людині ( психологу) щоб психолог це слухав, священник, або безкоштовні лінії психологічноі допомоги.
Ну шо не так?• 03 сентября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Ну, то це нормально!
Вы ж не робот, в вас є емоції і це нормально.
Ответ дляМоре Щастя
Безкоштовні лініі - для потерпілих від війни. Психолог - дуже дорого, не впевнена, що допоможе. В церкву не хожу. Смартфон є, без нього сумно. Є потреба спілкуватись, в реалі не можу.
Деловитая• 03 сентября 2023
Нет у вас еще проблем. Живете отдельно, работа есть,мать можно посещать раз в неделю.
Все хорошо.
Проблема где-то в другом.
Решайте ее, раздражение пройдёт.
Или времени много свободного.
Все хорошо.
Проблема где-то в другом.
Решайте ее, раздражение пройдёт.
Или времени много свободного.
Трейдер кріпти• 03 сентября 2023
А я вот инную реакцию заметила. Писала как-то о своих проблемах, о тяжёлом психологическом состоянии так меня наоборот пытались здесь поддержать. Я даже не ожидала, что столько хороших комментариев прочту
Ответ дляДеловитая
Все хорошо.
Проблема где-то в другом.
Решайте ее, раздражение пройдёт.
Или времени много свободного.
Все хорошо.
Проблема где-то в другом.
Решайте ее, раздражение пройдёт.
Или времени много свободного.
Грошей не вистачає, мати хвора. Є проблеми. Раніше іх менш було в мене.
Я только за!• 03 сентября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Яке це має значення?
Бо Ви вже писали свій вік.
У Вас тривожність чи дипресія?
Деловитая• 03 сентября 2023
То,что вы описываете, могут про себя сказать подавляющее большинство людей.
Это называется взрослая жизнь. Еще война. Многие в подавленности. Верю, что хочется на кого-то опереться, разделить этот груз.
У моей мамы тоже тяжелый диагноз, будет только хуже. Пока справляется в отдельной квартире. Прекрасно, сколько бы это не продлилось. Как-то же оно будет. Зачем сейчас и потом еще себя изводить. Наслаждайтесь моментом.
Ответ дляЯ только за!
Бо Ви вже писали свій вік.
У Вас тривожність чи дипресія?
Депресія. Я не боюсь нічого.
Тобто нема тривожності, при обстрілах.
Якась безиходность іноді тільки.
Как_б_не_так• 03 сентября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Знову це. Хто й де пише, що ви погана?