irina777mail• 03 сентября 2023
Ответ дляvmdd
Для высшей расы.
Кстати действует сразу.
і я його приймаю, норм
irina777mail• 03 сентября 2023
Ответ дляhealer09648293
Я цей приймати почала як 2 тижні. Норм
такого потрібно приймати мінімум 8 шт/день для якогось ефекту
Wida Winter• 03 сентября 2023
Ответ дляvmdd
Для высшей расы.
Кстати действует сразу.
Да, глицинат отличный
Pink Flambee• 03 сентября 2023
Раніше брала гліцинат,дуже добрий,зараз взяла цитрат,п ю по 2 перед сном,спати стала краще,в туалет зранку як по годиннику ходжу,кину фото,на фото є інші вітаміни які разом брала,то від омеги здається алергія,пече в носі після прийому,а магнієм задоволена.
healer09648293• 03 сентября 2023
Ответ дляdorik
А дозировка не маловата? По сколько штук вы их принимаете?
А яка має бути доза?
healer09648293• 03 сентября 2023
Ответ дляdorik
400 для взрослого. Здесь в одной таблетке 105
Ну це вже якось забагато...а омега 3?
У мене також Біотус 500мг. Там вище фото кидають омега 3 - 180мг...
Mama shveta• 03 сентября 2023
Ультра маг с айхерба (магний и б6). Пью по две таблетки, одну днем, одну на ночь. Прошли судороги в ногах, нормально засыпать стала. Я очень и очень довольна.
Ответ дляhealer09648293
Ну це вже якось забагато...а омега 3?
Якщо чесно, я не дуде розумію. От знайшла інструкцію до магне В6 :
діючі речовини: магній, піридоксин;
1 таблетка містить магнію цитрату безводного 618,43 мг (що відповідає 100 мг магнію) та піридоксину гідрохлориду (вітаміну В6) 10 мг;
Виходить, що цитрату дозування більше?
діючі речовини: магній, піридоксин;
Виходить, що цитрату дозування більше?
healer09648293• 03 сентября 2023
Ответ дляdorik
діючі речовини: магній, піридоксин;
Виходить, що цитрату дозування більше?
діючі речовини: магній, піридоксин;
Виходить, що цитрату дозування більше?
Магнію 100мг, Б6 - 10 мг. Як може бути 10 більше 100?
Mama shveta• 03 сентября 2023
Ответ дляdorik
Можете фотку упаковки показать? Какая дозировка в одной таблетке?
Не дома сейчас. Там 200 магния в таблетке одной. Суточная 400 получается
Ответ дляhealer09648293
Я про те, що 600 мг магнію цитрату відповідає 100 мг магнію. До чого тут 10, 10 мг-вітамін В6, мова не про нього. Мені магній В6 не підходить чомусь, шукаю альтернативу без В6, але не знаю, яке дозування обрати
healer09648293• 03 сентября 2023
Ответ дляdorik
А ....тоді да, витрату вагон і тєлєжка(