Вже густий кактусовий ліс. Садила 6 манюньких кактусенят. Як прорідити? Всі викопати і маленькі знову садити? Чи великі з дітками видалити лише?
Аноним_1857• 03 сентября 2023
Ответ для_Астрея_
Может, и не надо трогать это великолепие?
Навпаки якраз і треба їх трохи розсадити. Бо не має куди їм рости.
Малинка• 03 сентября 2023
Які красиві
.
А за скільки часу так розрослися?
Мені так і не вдалося з кактусами подружитися.
. А за скільки часу так розрослися?
Ответ дляМалинка
Які красиві
.
А за скільки часу так розрослися?
. А за скільки часу так розрослися?
Роки за 4. Їм , мабуть , підійшло місце . Бо знайомим діток давала, то повільно ростуть і цвітуть не пишно раз на рік.
У мене 2 рази на рік цвіте по три місяці дуже рясно. На кожній ’голові’ по колу віночком.