Yana-be8f• 03 сентября 2023

Хто не давно їхав до Німеччини, треба віза та страховка?

Щоб проїхати через Польшу в Німеччину ? Тільки ті хто не давно їхав
Ежеви4ка• 03 сентября 2023
У вас небіометричний паспорт?

автор Yana-be8f • 03 сентября 2023
Ответ дляЕжеви4ка
У вас небіометричний паспорт?
Біометричний з чіпом
Ежеви4ка• 03 сентября 2023
Ответ дляYana-be8f
Біометричний з чіпом
То нащо вам віза? Чи в вас не український паспорт?
автор Yana-be8f • 03 сентября 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Мені перевізник прислав смс,що для перетину Польщі треба віза і страховка,страховку зроблю а з візою проблема її так швидко не зробиш
vesper204• 03 сентября 2023
Якщо у вас біометричний паспорт, ви маєте право знаходитися у Європі до 3 міс. Це зветься безвіз
Аноним Первый• 03 сентября 2023
Ответ дляYana-be8f
Громадянам України доступний безвіз з багатьма країнами, в т. ч. з євросоюзом. В межах до 90 днів протягом 180-денного проміжку часу
Ежеви4ка• 03 сентября 2023
Автор, страхування робиться онлайн за 10 хвилин
автор Yana-be8f • 03 сентября 2023
Ответ дляАноним Первый
А якщо мені зроблять документи на роботу то через який час мені можно заїхати в Німеччину
Аноним Первый• 03 сентября 2023
Ответ дляYana-be8f
Документи на роботу, передбачають і вікриття робочої візи в пакеті зі всіма дозволами. Якщо вам не зробили цю робочу візу в Україні, перед виїхдом, то ви явно їдете з порушеннями і будете мати в подальшому проблеми. Ви заїдите як турист без візи і вам не дадуть в такому випадку дозволу на працю в Німеччині.

автор Yana-be8f • 03 сентября 2023
Ответ дляАноним Первый
Я їду туди працювати,мені обіцяли зробити все там
ole4kakissa• 03 сентября 2023
Ответ дляYana-be8f
Тоді всі питання до тих, кто вас працевлаштовує