Яжбоматуся• 03 сентября 2023

Таке сильне навантаження на дитину - до 14:10 в школі, майже кожен день гуртки

Додому приходить в 18 як видатий лимон
Позаземний розум• 03 сентября 2023
Ответ дляТа легко!
Заберіть гуртки
чтоб сидел дома после уроков и втыкал в телефоне в Тик-ток и игры.
это ж лучше кружков?
ОливьЕЖечка• 03 сентября 2023
Ответ дляПозаземний розум
это ж лучше кружков?
А на улице погулять?
заварний look• 03 сентября 2023
Ответ дляКороль дивана
Який час? Дорога це відпочинок?

От ви б змогли в такому ритмі жити? Не забувайте про навантаження потрійне в період статевого дозрівання

Мовчу - бо бачу, що основи дитячої психології - це щось архаїчне
Зараз важко казати про навантаження в школі, бо, наприклад, в моєї дитини минулі півтора роки було ДН. У другому класі в неї школа була до 13 години. Приходила додому, обідала, відпочивала. Майже завжди встигала зробити дз. Потім 3 рази на тиждень по 2 години танці, в інші дні 2 рази на тиждень по 40-45 хв англійська мова (майже без дз). З танців нам їхати мвйже годину, бо повертались у час-пік з центра міста. Приїздили десь ближче до сьомої, вечеряли та могли ще вийти прогулятись. Бувало що доробляли дз. Англійська поруч з домом, урок коротший. Тож в той день була повноцінна прогулянка. Хіба це велике навантаження?
Ту годину, що ми їхали в машині встигали поспілкуватись, дитина мені щось розповідала. Зараз подивимось як буде, починається школа оффлайн, продовжуємо танці та англійську. Трохи менше навантаження по танцях, але можливо що по суботах будуть додаткові тренування перед змаганнями.
Ромашкинная• 03 сентября 2023
Ответ дляБлагоуханочка
А я навпаки зробила. Діти вчаться в дистанційних.школах, ле весь час займаються на гуртках які подобаються їм + додаткові заняття з предметів по яким буде зно.
Бо найбільше життя в дітей забирає саме школа.
И я так, в итоге проходит ровно тот же материал что в школе - но тратит на это гораздо меньше времени
Позаземний розум• 03 сентября 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
А на улице погулять?
вот как раз пока из школы на кружки, а с кружков домой - это и есть улица.
думаете, пока родители на работе, дети на качельках во дворе катаются?
как бы не так! сетевые игры, тик-токи, инста и пр. - из гаджетов никто не вылазит (((
Король дивана• 03 сентября 2023
Ответ дляСветка-пипетка
А потом дитачки выгорают и избавившись от родительской опеки, начинают отрываться.
Саме так

Я таким чином сама вбила в дитини ( старшого сина) бажання навчатися. Дурна була - тягала дитину по розвивалкам і тішилася, що в 3 роки активно знав 265 слів англ ( вела записник тематичний)
В школі йому було не цікаво - не тому, що все знав, а бо мамаша забембала
До англійської мови буда реальна відраза
Добре, що я це зрозуміла - відстала від дитини і до кінця не загубила його індивідуальність і вдячна сину, що опирався мені)

А молодший син - як той равлик виставляв рожки . Все сам пізнавав як хотів - і читати сам почав, в в 7 років запитав як ділити .
Зараз в спеціалізованій математичній гімназії .
І це при тому, що я жодного разу не сиділа з ним . Зараз можу твори написати з літератури - тому що у сина виходять замітки газетні)
ОливьЕЖечка• 03 сентября 2023
Ответ дляПозаземний розум
То есть никакого общения живого с друзьями?
Думаю это не менее важно, чем школа и кружки
Столічна штучка• 03 сентября 2023
Ответ дляКороль дивана
Перепрошую, а заради чого 12 годинне навантаження на дитячий/ підлітковий організм ?

Ви теж впахуєте по 12 год?
Сумніваюсь
Це для того, щоб дитина так видихлась, що взагалі не захотіла ходити ні на які кружки. Як у моєї знайомої вийшло: бігали, бігали на кружки, виступи і т д., дитина від недосипу з синяками під очима, скотилась в школі по оцінкам, жалілась однокласникам, що не тягне. А потім зірвалась, все покинула, перестала займатись будь-чим, стала тільки їсти та в гаджетах сидіти, різко погладшала. Зараз лікують в ендокринолога.
Позаземний розум• 03 сентября 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
у всех по разному. но 90%, кто не на кружках - тупо в гаджетах.
и темы здесь постоянно об этом.
ОливьЕЖечка• 03 сентября 2023
Ответ дляПозаземний розум
и темы здесь постоянно об этом.
Грустно (
Я стараюсь соблюдать баланс нагрузки и отдыха, успевает и кружки и погулять
Позаземний розум• 03 сентября 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Грустно (
повезло. а на прогулке точно не в гаджет втыкает?
Король дивана• 03 сентября 2023
Я назавжди запам’ятала слова сина в 11 років , коли я все ще намагалася нав’язати заняття з брейку ( ходив 3 роки, а потім різко кинув)
- досить проживати ЗА МЕНЕ МОЄ ЖИТТЯ

Це був як холодний душ
Дитина виявилася мудрішою за маму, яка полюбляла одягнути біле пальто та повчити як потрібно.
Я натуралка• 03 сентября 2023
Ответ дляSo_so
Читаю и думаю, какая я молодец. Старшая дочка имела счастливое детство. Куча времени, подружки, квесты-пижамные вечеринки-улица. Маленькой ходила на кружки для души (то рисовала, то лего, то шила), чуть постарше на кулинарные мастер-классы. Играла в майнкрафт (обожала), много читала.
После школы - свобода.
В 15 лет свои хобби (то, чем она любила заниматься в свободное время) перевела на проф основу, начала подрабатывать. Тут же ушла в Оптиму, чтобы было время работать.
Сейчас на 2м курсе уже.
А у моей наоборот в 15 лет физмат лицей типа тюрьма строгого режима
Но тоже она так сама хотела, в нашей сплошь гуманитарной семье . Что я могла для нее сделать, это нашла отличного репетитора профессора КПИ, и честный физмат лицей,куда она поступила и вышла даже там на отлично, при той бешеной математике и полном недопуске родителей к процессу. Но никто этого от нее не ждал, тоже ее желание. Зато очень легко поступила в гос технический вуз ес. Кружки были периодически по желанию, то танцы, то плавание, то ролики . А школу до лицея мы иногда официально прогуливали, просто давала ей выспаться среди недели , не каждую неделю, но когда видела, что уставшая
Да, английский был стабильно раз в неделю, но зато сейчас имеет сертификат с1
ОливьЕЖечка• 03 сентября 2023
Ответ дляПозаземний розум
Нет, милит
Таракашечка• 03 сентября 2023
Ответ дляПозаземний розум
и темы здесь постоянно об этом.
так, підтверджую
в мого, на щастя, ще з’явилось захоплення дворовим футболом, майданчик прям у дворі, то вечорами, навіть після тренування, біжить туди. але це незабаром скінчиться, буде холодно.
а вдома так, лише гаджети. книжок сам собі накупив, і не читає.
Заліковий троль• 03 сентября 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Вона ходить на музику в державну школу
Ще 2 роки закінчилось відходити…
Фортепіано 2 рази в тиждень
Муз література хор та сольфеджіо
Кожен день треба їхати в муз школу

А крім цього англ і математ з репетитором по 2 рази в тиждень
Моя ходить в державну художню школу.
Але цього року доведеться покинути, бо заняття 6 днів на тиждень по три години ні вона ні я не витримаємо.
А вона в мене студентка коледжу вже і цього року в неї друга зміна
Тому залишається тільки тренування зранку.
Це треба для здоровʼя
І якщо захоче малювати, то ходитиме на приватні уроки по бажанню
Шлях до зірок• 03 сентября 2023
Ответ длязаварний look
Не знаю як ви вирослі 🤷‍♀️ можливо середнячком, можливо нижче середнього. З мого досвіду, ті хто хоч чимось додатково займались більш успішні в подальшому ніж ті, в кого була лише школа. Так, вони не стали Моцартами, Рембрентами чи Плисецькими, але їх доросле життя доволі успішне як в плані карʼєри та фінансів, так й в плані родинного щастя
Хм...ну хз, мій максимальний дохід був 4к зелених, сфера ай-ті. Не знаю, середнячок я, чи ні, але вважаю, що досить непогано. Це вам так, для статистики. Зараз в декреті, щастя в родині присутнє)
Любимка-анонимка• 03 сентября 2023
Расставьте приоритеты. Откажитесь от части кружков .
Король дивана• 03 сентября 2023
Ответ дляШлях до зірок
Це все стереотипи, якими годують останні десятиліття,

А ще більше з розуму сходять мами в провінції, ім все здається, що чогось не додають дітям .
Ну шо не так?• 03 сентября 2023
Ответ дляКороль дивана

И на самом деле большинство частных кружков это выкачка денег. Особенно те конкурсы карманные, где ни один участник не уходит без медали. В итоге у каждого ребенка жмут медалей, которые ничего не стоят.
Попразендовна• 03 сентября 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Вона ходить на музику в державну школу
Ще 2 роки закінчилось відходити…
Фортепіано 2 рази в тиждень
Муз література хор та сольфеджіо
Кожен день треба їхати в муз школу

Ні, мамо, дуже погано. Музичну школу - к хєрам собачим. В дитини спитати головне: як вона себе почуває, чого не вистачає, чого їй би хотілось (не вам). Та прислухатись до цього.
Коли я працювала репетитором, часто бувало таке: ледь приповзає учень, голову на стіл кладе і каже «можна я просто посижду сьогодні, а ви мамі не кажіть». Ось така реальність.
Король дивана• 03 сентября 2023
Ответ дляSo_so
После школы - свобода.
Сейчас на 2м курсе уже.
Пощастило доньці з батьками адекватними
Якщо не секрет, чим дівчинка займається?
Це ж реально круто , коли «гориш» своєю ідеєю
So_so• 03 сентября 2023
Ответ дляКороль дивана
Пощастило доньці з батьками адекватними
Учится на маркетинге, подрабатывает в отделе маркетинга и коммуникаций, а в 15 лет начинала с ведения страниц для магазина текстиля (фб, инста).
Карамбулкул• 03 сентября 2023
Ответ дляКороль дивана
Саме так

цікаво, як можна зрозуміти це речення...??
’Зараз можу твори написати з літератури - тому що у сина виходять замітки газетні)’
Король дивана• 04 сентября 2023
Ответ дляКарамбулкул
Твори з літератури мають відповідати певним вимогам - структура, розмір.
У сина все вміщується в стислу форму, яка більше схожа на коротеке есе газетного формату