Блиск думки• 03 сентября 2023

Разное давление на руках

На левой 120/80
На правой 115/70
как понять какое же верное?
аппарат электронный omron
ЛЮБА• 03 сентября 2023
Это считается нормой .

Уходя дверю не хлопать• 03 сентября 2023
это норма, разница некритична
КоКоКоКоКоКо...• 03 сентября 2023
Если разница превышает 20 мм рт ст и более - к кардиологу
БальзаковскийВозраст• 03 сентября 2023
Разные руки—разные давление. Логично. Одна рука рабочая, другая помогает
40каградусная• 03 сентября 2023
Левая, от сердца.
ХвилювАллочка• 03 сентября 2023
Колись кардіолог казав, що це звичне явище. Остеохондроз, передавання судин, іноді різниця суттєва. Вважаю вірними більші результати.
Зупка_цем• 03 сентября 2023
Электронным надо мерять 3 раза и выбирать среднее более менее.
Зупка_цем• 03 сентября 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Также от почек может повышаться давление.
ХвилювАллочка• 03 сентября 2023
Ответ дляЗупка_цем
Я мала на увазі, що різниця між правою і лівою рукою може бути досить суттєвою, не в 5-10 одиниць. Тому треба вимірювати на обох руках, якщо є проблеми, а потім вже будете знати і відчувати свій організм.
А нирки яким чином підвищують тиск? Це нижня цифра типу ниркова. У мене буває верхня нормальна, а нижня підвищена, типу 120/90

Мольфарочка• 03 сентября 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Ви вимірюєте АТ автоматичним тонометром чи механічним тонометром?
При вимірюванні механічним тонометром важкувато визначити нижнє значення АТ (погано чути тони).
Була у мене така ситуація, через рік після покупки почав брехати тонометр Omron M2 Basic, міг показати АТ 125/110. А у мене гіпертонія. Тонометр верхнє значення АТ почав дуже занижувати. Декількаразів виміряла АТ Omron та механічним тонометром, різниця систолічного значення була відчутна.

Причина підвищення діастолічного (нижнього) значення АТ може бути пов´язане з емоційним напруженням, прискореним серцебиттям.
Захворювання нирок може бути причиною вторинної артеріальної гіпертензії. Тобто, це ниркова гіпертензія (інша назва - реноваскулярна гіпертензія). Тиск буває високим - і систолічне і діастолічне значення.
Значення артеріального тиску - систолічне (верхнє) значення, діастолічне (нижнє) значення.
ХвилювАллочка• 04 сентября 2023
Ответ дляМольфарочка

Дякую, механічним. Завжди вважала його більш точним і вірним. У мами гіпертонія була, то наші виміри з вимірами швидкої колись давно співпадали. І швидка х механічним тонометром приїжджала...
Мольфарочка• 04 сентября 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Так, механічний вважається більш точним тонометром. Систолічне значення точног визначає. Якщо гучно чути тони при вимірюванні АТ, то діастолічне (нижнє) значення АТ визначається точно. А якщо глухо чути тони, то важкувато визначити діастолічне значення, може бути різниця на декілька одиниць (вище). А взагалі то користуюся електронним тонометром Gamma Control, довіряю вимірам.