Мольфарочка• 03 сентября 2023
Не знаю чи доречно просити допомогу.
Зараз в декреті і думаю чи доречно просити якусь матеріальну допомогу на роботі. Власник і гендиректор нашої компанії іноземець. Але можу зв´язатись з ним по скайпу. А от виконавчий новий, наш, він точно не дасть. А от за іноземця не знаю.. Якось і соромно і разом з тим обставини вже приперли розглядати будь які варіанти.
Лівий Локіть• 03 сентября 2023
Звісно, попросіть.
Хочу поцікавитися, чи є можливість отримати в компанії матеріальну допомогу? Зараз так склалися обставини, що вона мені потрібна.
Василина Семеніч• 03 сентября 2023
Так спробуйте пояснити керівництву у звʼязку з чим саме Вам мають допомогти.
Якщо просто тому що Ви в декреті - це не причина звісно, це Ваш вибір.
А якщо є якісь несприятливі обставини/ форс мажори, то варто розповісти і можливо Вам підуть на зустріч.
Ms. Откровенность• 03 сентября 2023
Вы должны сохранять субординацию. И вряд-ли исполнительному понравится , что вы переступили через него
Біток чи ефір?• 03 сентября 2023
Странно просить такое, Вам выплатили «декретные» и тут опять помогите.
Вилосипедниця• 03 сентября 2023
Ну вообще если только на пожрать - то это не уместно. Если у вас что-то случилось (пожар, болезнь), то у хороших фирм есть на это бюджет.
Мольфарочка
• 03 сентября 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Звісно, попросіть.
Дякую за пораду
Мольфарочка
• 03 сентября 2023
Ответ дляMs. Откровенность
З виконавчим у нас і так найшла коса на камінь вже коли я до пологів будучи в декреті на початку війни працювала за обіцянку що зі мною розрахуються, прочекала і рік і аж тоді скандалами ледве вибила зароблене.
З горіха зерня• 03 сентября 2023
Тобто зайку зробили без допомоги власника компанії, а лужайку він має забезпечувати?
Мольфарочка
• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Ви хвора чи вагітна?
Тема про вас нижче
То не моя тема. Не знаю про що ви.
Люблю порядок• 03 сентября 2023
Ответ дляМольфарочка
То не моя тема. Не знаю про що ви.
Тема не ваша, тема про вас
Мольфарочка
• 03 сентября 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Якраз чекала такі коментарі. Добре, що світ так не відповів нашим мама з дітьми!
Чарівне зіллячко• 03 сентября 2023
Автор, я часто паперово оформлювала мат.допомоги працівникам. Спробуйте.
Мольфарочка
• 03 сентября 2023
Ответ дляКолупалочка
Цим займається зазвичай hr відділ
Вони приймають заяви і роблять накази, а гроші розподіляють не вони. Тут спочатку потрібно схвалення керівництва, а кадри потім.
Млинець Мій• 03 сентября 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Якщо вам зароблене не хотіли виплатити,то про додаткові кошти можете і не мріяти.Хоча,якщо вам робота не важлива,спробуйте просити у вищого керівника, пишіть про важкі життеві труднощі і допомога необхідна вкрай.
Колупалочка• 03 сентября 2023
Ответ дляМольфарочка
Ну в нас так було, звертаються в hr, вони піднімають питання до керівництва, ну і потім вже все готують направляють в бухгалтерію.
Мольфарочка
• 03 сентября 2023
Ответ дляМлинець Мій
Власник про це все скоріш за все і не знав. Просто виконавчого заїла сума моїх декретних. Бо як тільки соцстрах їх кинув на рахунок підприємства ставлення до мене помінялось. Одразу почались ідеї фікс, може вам виплатити частину зараз, а частину пізніше. Хоча це кошти не з його кишені, а утримання з моєї зарплати за попередні 15років.
Млинець Мій• 03 сентября 2023
Ответ дляМольфарочка
ну то сміло пишіть листа власнику,керівник буде у шокові))
Мольфарочка
• 03 сентября 2023
Ответ дляМлинець Мій
А таки ви праві!)))
Голена блондинка• 03 сентября 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Декретні вона отримала, бо податки платила.
Я погнала• 04 сентября 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
А да... Треба ж ще було і війну і скачок курсу доллару передбачити...