Фіфачка• 03 сентября 2023
Чи поїхали б ви жити у гірську місцевість?
До асфальтованої дороги 900 м, треба йти пішки. Село невелике, розташоване у Косівському районі. Роботи по суті немає. Але природа неймовірно красива. Погодилися б ви на такий переїзд?
Вишиванка• 03 сентября 2023
Легко. Мы так с мужем и планируем переехать, когда война закончится. Если доживём;-))
Но нам есть на что жить, есть пассивный доход.
ЛеньГуглить_правда• 03 сентября 2023
Іноді мені здається, якщо я не поживу отак серед природи, то я просто не витримаю.
Кукусики• 03 сентября 2023
кума опинилася в Карпатах під час ковідного локдауну. по роботі була на чудовій туристичній базі, все супер, але безлюдно. до магазинів треба було спускатися раз в три тижні ’з гори’, просиділа три місяці, вирвалась і ненавидить гори тепер.
сумно і депресивно без цивілізації.
Дуже дуже вумна• 03 сентября 2023
Мрію колись досягти того рівня, що дозволить так зробити. Переїхати з Києва, туди, де моє серце, у таке саме село. Мати достатній пасивний дохід, щоб жити там та вести невеличке хазяйство, і більш не заради прожиття, а заради задоволення. Збирати гриби, ожину, робити вино, тримати вівці.
Але мені до цього ще з десяток років працювати мабуть. До повномасштабного рахувала - років п´ять, але сильно вдарило по мені економічно.
Фіфачка
• 03 сентября 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Три роки вже так живемо.
А чим займаєтесь?
Вільний митець• 03 сентября 2023
Доки дитина не поїде на навчання до вишу- ні. Потім можна. Працюємо з чоловіком віддалено, зробити будинок автономним, як показали блекаути, цілком можливо. За наявності свого транспорту буде доволі комфортно. Але я би ще дослідила питання доступу до медицини
Фіфачка
• 03 сентября 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
я так живу вже 18 років.Ще далі.
А чим займаєтесь?
Вилосипедниця• 03 сентября 2023
На такой нет.
А жить в горах хотела бы, но не сейчас. Пока дети малые, нужна цивилизация, а попозже, с удовольствием.
Зоряний Шлях• 04 сентября 2023
Нам пришлось с марта 22 ... но городок в горах Закарпатской обл
Живём до сих пор. Я полюбила это место
Климат не совсем подходит, но это мелочи.
Сами с большого развитого города.
Скучновато , но быта много , особо гулять некогда. В селе наверное долго точно не смогла бы. Даже при наличии больших денег
Живём до сих пор. Я полюбила это место
Сами с большого развитого города.
Не прохожу мимо• 04 сентября 2023
Думаю, так, абм здорові були, активні, не похилого віку.
Аби було на що жити, то це мрія. Це ж так красиво і круто, спокійно і для нервової системи едем.
Свідок Перемоги• 04 сентября 2023
Ответ дляФіфачка
А чим займаєтесь?
Всім.Працюю на удальонці.Діти ходять до школи,до музичної,художньої...