Неновая почта• 04 сентября 2023
Вірите, що їй 50? Чи то фільтри?
дамаБезСобачки• 04 сентября 2023
Саме тут фільтри, а може і про вік бреше.
А от китаянку в житті я одну бачила 50річну, а виглядала на 35 максимум.
ПоЗиТиВнАя• 04 сентября 2023
Здесь фильтры, а в жизни есть знакомые барышни, которые в 50 выглядят лучше, чем на этом фото.
Просто красавица• 04 сентября 2023
Моя двоюрідна сестра дуже добре виглядає на свої 50, але що видає її вік так це очі. І на фото вона виглядає навіть старше, ніж в життя, бо фото це більше підкреслює вікові зміни. Це якщо говорити про фото без засобів покращення зображення.
Рассказница• 04 сентября 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Жінка президента південної Кореї взагалі як дівчинка виглядає, а їй теж десь під 50
Коленная ложечка• 04 сентября 2023
Не верю. Выглядит на 30 лет. Но может быть и 50. Есть программы , которые творят чудеса преображения.
Тишком нишком• 04 сентября 2023
Ответ дляРассказница
В них товща шкіра, по-іншому розташований жировий прошарок, плюс ми погано орієнтуємося в їх расі. Через це вони нам ’на одне обличчя’ здаються. Серед своїх вони чудово бачать і впізнають вік
Зараз все скажу• 04 сентября 2023
Ответ дляТуся муся
Ну видно же, что как анимешка.
Мне вот не видно
Пацака-задирака• 04 сентября 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Это что за программы такие?
Тишком нишком• 05 сентября 2023
Ответ дляРассказница
Це ця?