курасаны• 03 сентября 2023

Яке ваше улюблене заняття?

Навіть не знаю як назвати, не зовсім хоббі. Тобто хоббі, але не виробниче)) так би мовити.
Точніше не творче. Тут були теми про хоббі, дівчата показували свої вироби.
Мене цікавить щось простіше. Моя тьотя любила полоти городи. Знайома любить сидіти на зупинці), хтось любить спати (я до речі, не люблю)
Розкажіть що ви любить робити.
КротоТо• 04 сентября 2023
если не хобби, то ничего не делать тогда, лежать и втыкать в сериал
Весотехник• 04 сентября 2023
Ответ дляДівчина Бобула
О да, это капец. У меня тоже зачиты больше похожи на запои)))
Чем зачитываетесь?
Без комплексів• 04 сентября 2023
Люблю читать и путешествовать