Лапка• 04 сентября 2023
Подарунок чоловіку
Підкиньте ідею подарунку близькому другу (чоловіку) на ДН. Бюджет 2000 грн.
Послушная• 04 сентября 2023
2000 особо ничего не купишь. Подарите билеты на какой то классный концерт.. эмоции тоже нужны
Якщо він полюбляє баню - можна іменний махровий халат. Я таке вже дарувала. Якщо полюбляє вино чи алкоголь і в нього є будинок - «глобус-бар» для зберігання бокалів та алкоголю. Якщо полюбляє активний відпочинок - сертифікат на авіатрубу наприклад чи картинг. Якщо є дача - садж для шашлику.