Мочалкин блюз• Изменено 04 сентября 2023
А це правда, що під 50+- рочків тест на вагітність може не показувати?
Хоча вагітність може бути. Жінка думає одне, а там зовсім інше. Оце таке вичитала. У когось із ваших родичів-знайомих таке було? Як тест може не показати по місяцю вагітності?
Успокойся_Успокойся• 04 сентября 2023
Та не, не думаю, что правда. Тест же реагирует на гормон, или как там его, который выделяется при беременности
Мочалкин блюз
• 04 сентября 2023
Ответ дляЗавжди мало
Не видела ни одной беременной в 50
але ж теоретично у жінки є чоловік, партнер і сексом вона займається, ще й менструації є
Завжди мало• 04 сентября 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Овуляций в таком возрасте уже нет
Мочалкин блюз
• 04 сентября 2023
Ответ дляШвабристка
Де ви таке вичитали?!
у матеріалі про предменопаузи
Мочалкин блюз
• 04 сентября 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
пишуть, що в предменопаузі гормональний фон скаче, менструації також і тест може тупо не показати
Незламна• 04 сентября 2023
Ответ дляЗавжди мало
Овуляций в таком возрасте уже нет
кто вам сказал? У меня есть
Мочалкин блюз
• 04 сентября 2023
Ответ дляЗавжди мало
Овуляций в таком возрасте уже нет
якщо є менструації , то і овуляції є
Невгамовна сила• 04 сентября 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Але менструация зазвичай не наступає, як вагітніють. Так жінка може дізнатися, без тесту.
Незламна• 04 сентября 2023
Ответ дляМочалкин блюз
якщо є менструації , то і овуляції є
ні, це не завжди так.
Може бути менструація без овуляції, і овуляція без менструації
Незламна• 04 сентября 2023
Ответ дляНевгамовна сила
А може бути що жінка вагітна, але ще є менструація
А може бути, що менструації немає, але жінка не вагітна)))хоча тест показує вагітність.
Тріль!• 04 сентября 2023
Ответ дляЗавжди мало
Овуляций в таком возрасте уже нет
Хто вам таку маячню сказав?
Невгамовна сила• 04 сентября 2023
Ответ дляБратья Капли
Мої в такому віці вже онуків нянчили
В моєї сусідки донька завагітніла третім в 30, а мама в 47 теж третім. Донька народила на місяць раніше. То нянчіла не баба внуків, а навпаки, донька свого братика і свою дитину. Матір вийшла на роботу, бо чоловік копійки її заробляв. І не алкаші , але живуть тим , як то кажуть:’ що Бог послав’. Мати як завагітніла, то навіть переляку в очах не було, як вони упораються, та і роки . Кажу тобі може гроші треба, до лікаря. То відмовилась, бо Бог дав і точка. Чудні люди.
Невгамовна сила• 04 сентября 2023
Ответ дляНезламна
Та все може бути. Я пишу ту норму, яка у більшості. А ви виключення з правил.
На паровозе• 04 сентября 2023
Ответ дляЗавжди мало
Овуляций в таком возрасте уже нет
Есть у некоторых. Знаю пример беременности в 49 лет, тест показал как и положено
Братья Капли• 04 сентября 2023
Ответ дляНевгамовна сила
У меня у сотрудницы так внучка и сын в один месяц родились, необычно
Незламна• 04 сентября 2023
Автор, можливо ви не так зрозуміли інформацію. Можливо там сказано, що тест на вагітність в 50 років не завжди достовірний.
Так було в моєму випадку. Була затримка, тест показав вагітність. Але насправді в пременопаузі тест може реагувати 2 полосками не лише на вагітність
.
Красота неземная• 04 сентября 2023
Ответ дляБратья Капли
Мої в такому віці вже онуків нянчили
А в Средневековье люди нянчили праправнуков..
ФсеСама• 04 сентября 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Я недавно у однієї блогерши прочитала таке, що навіть під час менопаузи може настати вагітність. Вона мене здивувала
220В• 04 сентября 2023
Ответ дляМочалкин блюз
якщо є менструації , то і овуляції є
Не в каждом цикле есть овуляция и это касается любого возраста.
220В• 04 сентября 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Блажен, кто верует. Беременность может быть и при этом месячные есть. В народе называют цветная беременность. Некоторые узнавали о том что беременны, имея срок 3 месяца, поскольку месячные были.
ГонУрова дівка• 04 сентября 2023
Ответ дляЗавжди мало
Овуляций в таком возрасте уже нет
’вы биолог!’
ИМХОля• 04 сентября 2023
Тетки думают что климакс и уже даже в мыслях нет покупать тест
Вот и весь секрет
Патика-мотика• 04 сентября 2023
Ответ дляНезламна
ні, це не завжди так.
Это как возможно? овуляция это один из этапов ’созревания’ яйце клетки в конце менструация