Протру пилюку• 04 сентября 2023
Поділіться своїм коліном сірих стін)
Жінки,господині,покажіть ваші сірі стіни)дуже хочу переробити кімнату у стилі мінімалізм і чудово підійдуть світло сірі стіни в теплому відтінку)дуже хочу подивитись в живу)
Гладиолус• 04 сентября 2023
В мене 50 відтінків сірого, навіть фасади кухні довгий час не робили, бо хотіла щось цікавіше підібрати, а все одно замовили щось таке ж.
Ондатрова шуба• 04 сентября 2023
Пи Пи Пилюля• 04 сентября 2023
Ответ дляМаурита
У мене все сіре і троооохи дерева, я кайфую!))
Я таке люблю. Гарно
Протру пилюку
• 04 сентября 2023
Ответ дляNataLee3
При денному світлі колір світліший
Ой,які гарні,підкажіть що за фарба та який відтінок)як моя мрія )
Привіт з ботойбіччя• 04 сентября 2023
Ответ дляАгатаХристя
фото
Аа, понятно. Ну вообще серый это холодный цвет)
Протру пилюку
• 04 сентября 2023
Ответ дляМаурита
А ц вас яка фарба та відтінок ?))) дуже гарно
бювет_в_обед• 05 сентября 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
фото
Красиво,.серо-синий. Мы когда-то красили на пробу просто серым, получился офис.
Протру пилюку
• 05 сентября 2023
Ответ дляNataLee3
фото
Вам не змішували? То саме просто колір палітровий,оригінальний?)дуже гарно)мабуть одразу закажу собі,в серденько)