Гарантую неперелевки• 04 сентября 2023

Болить *опа після двох днів в автобусі)

Вибачте, за такі подробиці, але уже третій день як я дома, а п´ята точка, терпне і болить, зліва, бо сиділа переважно на цій стороні. Боліло всю дорогу я ледве дотерпіла. Зараз уже і мажу, і масажую, але не допомогає. Може порадите щось)
Леопардові панчохи• 04 сентября 2023
Німід

Мию чакри щоденно• 04 сентября 2023
Поприседайте)
Разгоните кровь в мышцах.
Карусель-весель• 04 сентября 2023
Відпочинок з дороги.)) І Діклоберл зняти набряк.
Пузата Хата• 04 сентября 2023
Мышц мало на попе или жира)) У меня большая попа, никогда не устаю сидеть))
Фиона Шрековна• 04 сентября 2023
Починається геморой
Поросенка• 04 сентября 2023
Ооооо, то вы еще с геморроем не ездили.
автор Гарантую неперелевки • 04 сентября 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
Німід
Знеболююче? Пила порошок (Афіда) не допоміг
Не кую, не мелю• 04 сентября 2023
Вчіться грамотності
Треба підробіток• 04 сентября 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Автор,дикломакс или диклофенак на поясницу и утром очень медленно попробуйте сделать ’кошечку’.

Скляна миша• 04 сентября 2023
Ехали двое суток, ничего не болело. Выходили раз в 2-3 часа, переворачивалась в дороге. Как то странно, месяц болеть что ли будет?
Леопардові панчохи• 04 сентября 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Знеболююче, але мазь. У мене проблема з колінними суглобами. Я під час подорожі мажу. Бо біль нестерпний
Леопардові панчохи• 04 сентября 2023
Ответ дляСкляна миша
Ну в кожного по різному. Хтось легко переносить, а хтось отікає, біль в спині/ колінах/ копчик
автор Гарантую неперелевки • 05 сентября 2023
Ответ дляСкляна миша
Ви думаєте у вас не боліло, то і в інших так має бути? Боліло і дуже, також боліли ноги. Спала лише дві години