Зупка_цем• 04 сентября 2023

Дівчата, купили б такі хати? Зайдіть, будь ласка

Дівчатка, гляньте ці два оголошення на олх і поділіться своєю думкою. Чи вартують чих грошей будинки? Купили б для проживання?
Це нормальна ціна в даний час чи завищена?
Роздратована шкіра• 05 сентября 2023
Мені подобається перший варіант, але ж не я собі будинок вибираю. По цінам також не зорієнтую, з тої ж причини.

автор Зупка_цем • 05 сентября 2023
Ответ дляЗалатавая
І?
Меломанка Маланка• 05 сентября 2023
Ответ дляЗупка_цем
2 варіант село Косів, ІФ обл - 82 тис дол
В цьому будинку дах зроблений із ржавого заліза?
Любимка-анонимка• 05 сентября 2023
Автор, я зараз вимушено проживаю на Коломийщині, багато разів бувала в Косово. І відверто - це рай на землі.
Бувала в Чернівецькій області , вже не то пальто.
Той будинок в Косові що ви виставили таке собі. Але тут продаються багато інших гарних сучасних будинків.
автор Зупка_цем • 05 сентября 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Дякую що написали, тож це гарна локація. А як люди, привітні? Я теж буду там як переселенець з Харківщини. А як знайти інші будинки в Косово, бо на олх зосім мало, не розумію де люди ставлять.
автор Зупка_цем • 05 сентября 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
Теж не пойму, таке як з часом видно поржавіло, може можна покрасити
автор Зупка_цем • 05 сентября 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
До речі, а які ще місця вам подобаються? Якщо наприклад Надвірна, чи Свалява?

Ухахайкина• 05 сентября 2023
Самое ценное при покупке дома - это локация. Надо брать то, что всегда будет в цене.
автор Зупка_цем • 05 сентября 2023
Ответ дляУхахайкина
Локация хорошая, но дом так себе( Так зазвичай виходе. Але ви праві, хату можна починити.
АнтиТроль• 05 сентября 2023
Ответ дляЗупка_цем
Нет не приветливые,каждый сам за себя,как хомяки в своих норках.но зато какая красота вокруг!на шо вам те люди?по теме -дом мрачный.ищите там ,но другой
Залатавая• 05 сентября 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Косово - країна на Балканах
Залатавая• 05 сентября 2023
Ответ дляАнтиТроль
Люди як всюди, різні
АнтиТроль• 05 сентября 2023
Ответ дляЗалатавая
Люди як всюди, різні
Да вы правы.но я в общем.за большинство говорю.встречаются и милые,доброжелательные
Залатавая• 05 сентября 2023
Ответ дляАнтиТроль
Людина може бути сувора на перший погляд але прийти на допомогу в скрутній ситуації, а може улесливо щебетати і нагадити в результаті.
Меломанка Маланка• 05 сентября 2023
Ответ дляЗупка_цем
Ви готові фарбувати дах, купивши будинок за такі гроші? Не забувайте що і його переоформлення потягне чималеньку вартість. Я би шукала інший. Там питання не тільки по даху, він взагалі дивний. Але фото то одне, кожен об´єкт треба дивитись на власні очі. Може бути і навпаки. На вигляд картинка, а під обгорткою ховаються проблеми.
Бабка-байкерша• 05 сентября 2023
Ответ дляЗупка_цем
В Сваляве жить круглый год я б точно не хотела
66сезон666серия• 05 сентября 2023
Ответ дляВідморожена
Каток буде?
спортивній зал
Любимка-анонимка• 05 сентября 2023
Ответ дляЗупка_цем
Мені подобаються селища біля Коломиї. Верхній, Нижній Вербіж, Шепарівці. Вся природа як на долоні - але поотдаль. Чудова транспортна розвязка на Франківськ, Чернівці, Буковель. В Коломиї є все що потрібно для ’цивільного’ життя ( Епіцентр, розетка,атб кінотеатри, спортивні секції тощо) 5 хвлин машиною і ви на природі де чисте повітря,ліси, річка.
Любимка-анонимка• 05 сентября 2023
Ответ дляЗупка_цем
В Надвірній є обєкт критичної інфраструктури.

Екатерина27• 05 сентября 2023
Ответ дляЗупка_цем
Не буду писать почему, думаю сами догадаетесь. Но Надвирну и Делятин не стоит рассматривать
МояХатаЗкраю• 05 сентября 2023
Ответ дляЗупка_цем
Жити постійно, не дача.
А что в том селе делать?
МояХатаЗкраю• 05 сентября 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Блин, полный бред эта тенденция. Жили на отдыхе в таком номере, где санузел за стеклом. Ну ладно душ принять, еще куда ни шло. Но вот с туалетом катастрофа. Я мужа впервые за 15 лет замужества просила выйти на балкон, пока я там этосамое. Чудовищно дискомфортно
Так это не обязательно должно быть за стеклом, может быть и за стеной
Просто хозяйская спальня и туалет, чтобы никто туда не заходил, даже дети. Удобно
Залатавая• 05 сентября 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
А что в том селе делать?
А що роблять в селах? Та і автор не дуже села розглядає, тим більше в західній частині України вони таки розвинені.
МояХатаЗкраю• 05 сентября 2023
Ответ дляЗалатавая
Все равно, меньше инфраструктуры, выбора врачей, спортзалов, мастеров красоты, кружков для детей, школ..
Тех же магазинов, онлайн все тоже неудобно заказывать.
Если большой дом, то сложности с отоплением.
Идеальный вариант дом недалеко от крупного города
Залатавая• 05 сентября 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Якраз все, що ви перечислили є в містах обраних автором або поблизу. Я живу 20 км. від Львова - це ідеально. В дітей школа/університет місті, басейн, театр.
В невеликих містах/ селах все є доступно.

Можна подумати всі, хто живе в містах наповну використовують їх ’блага’.
МояХатаЗкраю• 05 сентября 2023
Ответ дляЗалатавая

В случае автора это почти 100 км до областного центра.
Ну и те же Черновцы и Ивано-Франковск не очень крупные города.
Залатавая• 05 сентября 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Тим не менш вибір автора пав на містечка в західній частині України. Не всі хочуть жити в мегаполісах.
МояХатаЗкраю• 05 сентября 2023
Ответ дляЗалатавая
Модно жить недалеко от большого города, и и сеть все плюсы жизни в городе, идиь большинство
Залатавая• 05 сентября 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Можна жити будь де, де людині буде комфортно. А зараз, коли навчатися і працювати можна онлайн, більшість людей таки вибирають місця поспокійніше.
Залатавая• 05 сентября 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Діти моєї сестри навчаються в приватній школі ’Крила’ в Івано-Франківську, вартість навчання 120000 рік.