Зупка_цем• 04 сентября 2023

Дівчата, купили б такі хати? Зайдіть, будь ласка

Дівчатка, гляньте ці два оголошення на олх і поділіться своєю думкою. Чи вартують чих грошей будинки? Купили б для проживання?
Це нормальна ціна в даний час чи завищена?
Ворую вкусняшки• 06 сентября 2023
Ответ дляЗупка_цем
Якщо пропонують, поїдьте, не пожалкуєте.
Там умови дуже погані, треба самостійно повністю ремонт зробити. А я з дитиною,і майже без фінансів, ну точно не маю коштів на ремонт. І боюся, що вживу буде гірше, ніж на словах, а хазяйка специфічна, тому я й спитала у іншої людини думку. Може, там багато таких

Кипрея• 06 сентября 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
А в чому специфічні люди? Розкажіть, будь ласка. Мені там квартиру пропонують як впо пожити, а я все вагаюся
Я не можу пояснити, в мене відчуття було, що вони взагалі не місцевих не люблять або ставляться з насторогою, але якщо ви їм покажете, що ви гарна людина, будете розмовляти на українській мові, шанувати свята, бути щирою, то вони вам тим де віддячать. Мені там дуже багато добрих людей зустрілося, але було різне)