Зупка_цем• 04 сентября 2023
Дівчата, купили б такі хати? Зайдіть, будь ласка
Дівчатка, гляньте ці два оголошення на олх і поділіться своєю думкою. Чи вартують чих грошей будинки? Купили б для проживання?
Це нормальна ціна в даний час чи завищена?
Встидаюся запитать• 05 сентября 2023
Ответ дляЗупка_цем
1 варіант село Чорнівка Черновецька обл - 93 тис дол
у цього будинки вигляд сучасніший,оте коричневе-якийсь не айс. але й тут фоток малувато.. кухня,де ви ?
Зупка_цем
• 05 сентября 2023
Ответ дляМеня много
Автор, для чего вам дом ?
Жити постійно, не дача.
Семенівни сусідка• 05 сентября 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Ну вот) Каждый строит под себя
Нам дизайнеры причитали, что не сможете продать дом, нужно обязательно мастер-спальню делать, а мы строим для себя, продавать не собираемся
Нас трое, спальня нам с мужем и ребенку, никаких гостевых не планировали
Что такое мастер-спальня? Гостевая комната, что ли?
Відморожена• 05 сентября 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Ну вот) Каждый строит под себя
В мене найбільш екзотична кімната - для котів😁. Там сигналізація по іншому налаштована. Коли нікого немає дома, то коти там. На кошку основна сигналізація не спрацьовує, а кіт великий, на нього буває і спрацьовує.
Ми теж будували. Зараз би вже багато чого по іншому зробила. Перше і головне - меньше слухала б порад від рідних, де, що і як повинно бути. Робила б так, як сама хотіла.
Зупка_цем
• 05 сентября 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Кухня вання все зроблене, коричневе на першому фото дивне, але, може не покрашене. Думаю можна привести до ладу
Відморожена• 05 сентября 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
З ванною кімнатою
Семенівни сусідка• 05 сентября 2023
Ответ дляЗупка_цем
Ось з іншого сайте той же будинок в Черн обл, як думаєте дорого вихоже будівництво такої хати?
Зависит от качества материалов, дороговизны бригады, и еще массы факторов. По фотке нереально сказать, за сколько дом построен. От 50 и до...
На границе• 05 сентября 2023
Автор, навіщо Вам ці забиті села без цивілізації? Подивіться хоч на курорти: Берегово, Солотвино, Карпати, Трускавець і ТД. Здавати можна цілий рік, якщо там жити не будете. І вам там буде чим зайнятися
Зупка_цем
• 05 сентября 2023
Ответ дляНа границе
Але там більше ста тис дол за готові хати. Трускавець дуже дорогий, я дивилась. Може є ще місця щоб ціна не зашкалювала? Я б з радістю.
Семенівни сусідка• 05 сентября 2023
Ответ дляВідморожена
З ванною кімнатою
Блин, полный бред эта тенденция. Жили на отдыхе в таком номере, где санузел за стеклом. Ну ладно душ принять, еще куда ни шло. Но вот с туалетом катастрофа. Я мужа впервые за 15 лет замужества просила выйти на балкон, пока я там этосамое. Чудовищно дискомфортно
Залатавая• 05 сентября 2023
Ответ дляЗупка_цем
2 варіант село Косів, ІФ обл - 82 тис дол
Косів місто, районний центр
Зупка_цем
• 05 сентября 2023
Ответ дляЗалатавая
Косів місто, районний центр
Добре, я думала це Коломийський район
Зупка_цем
• 05 сентября 2023
Ответ дляЗалатавая
Косів місто, районний центр
Ви з цих країв? Що думаєте за хату?
Хропочка з гривкою• 05 сентября 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Нет, спальня с санузлом и гардеробной
Семенівни сусідка• 05 сентября 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Нет, спальня с санузлом и гардеробной
Гардеробную поддерживаю, мы в спальнях тоже их сделали. Но санузел там это зло. На этаже рядом - идеальный вариант.
Хропочка з гривкою• 05 сентября 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Так мы так и делаем, с гардеробными, но без санузла в спальне
Екатерина27• 05 сентября 2023
Косив это туристическое место. Там несколько классных баз отдыха ( например моя любимая Байка). Если у вас удаленная работа, я бы выбрала Косив. Там хоть не тоска зеленая
Залатавая• 05 сентября 2023
Ответ дляЗупка_цем
Ви з цих країв? Що думаєте за хату?
Географію потрібно в школі вчити))
Екатерина27• 05 сентября 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Мастер-спальня это хозяйская спальня. То есть основная. Обычно она одет с санузлом и гардеробной. Очень удобно. Мы когда строили дом, сразу по проекту продумали именно такой вариант
Семенівни сусідка• 05 сентября 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Вот и правильно. Я была обескуражена вообще таким решением, как сортир в 5 метрах от подушки. Возможно это ок, когда большая семья и большой дом, ну и спишь в той спальне сам. Проснулся, погадил, помылся, оделся в гардеробной и вышел в люди при параде. Но так живут единицы
Марафетчица• 05 сентября 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Если бы под Киевом - купила бы тот который за 93. А в селе Черновицкой области... Зачем такой? Чтоб пересидеть - можно и в 2 раза дешевле купить. А если вы там жить планируете всегда - то лучше взять землю и построить себе такой, как хочется. А не довольствоваться чужим ремонтом и непойми каким качеством строительства
Авторка поки побудує і пів життя пройде. І грошей втричи більше.
Семенівни сусідка• 05 сентября 2023
Ответ дляЕкатерина27
Против гардеробной ничего не имею, но санузел очень дискомфортно был лично мне. У нас на этаже две спальни (одна потенциальная детская) - обе с большими гардеробными и крупный санузел, с окном, душевой зоной, ванной, унитазом, гиг.душем и кладовкой для бытовой химии, запаса туалетки и прочего
Марафетчица• 05 сентября 2023
Ответ дляВідморожена
Ну в мене 200 квадратів. Спальня одна. Є кошача, дитяча, кабінет…😁
А хіба дитяча це не спальня?
Марафетчица• 05 сентября 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Але ж не обов´язково робити скляні
про скляні ніхто і не писав.
Семенівни сусідка• 05 сентября 2023
Ответ дляМарафетчица
Але ж не обов´язково робити скляні
про скляні ніхто і не писав.
Даже если и не стеклянные. Все равно все слышно ой как хорошо. Унитаз от кровати отделен одной межкомнатной дверью.
Зупка_цем
• 05 сентября 2023
Ответ дляЗалатавая
Географію потрібно в школі вчити))
Ви знаєте всі районні центри в Україні? Зможете розрізнити без гугла село чи містечно по назві?
Залатавая• 05 сентября 2023
Ответ дляЗупка_цем
Це не всі, це місце в якому ви нібито шукаєте будинок ((
Зупка_цем
• 05 сентября 2023
Ответ дляЗалатавая
Так я біля 40 містечок та селищ передивилась, по різних областях.
Залатавая• 05 сентября 2023
Ответ дляЗупка_цем
І?