Закусенец• 04 сентября 2023
Лікарняний не видно у кабінеті
Спочатку розкажу довгу передісторію.
Приїхав чоловік на вихідні додому, у суботу їздили до сестри в село, смажили мʼясо. Їли усі все однаково (4 дорослих, 2 дітей).
У неділю вранці чоловіку стало погано, десь о шостій (блювота/діарея/загальна слабкість). Випив активованого вугілля, весь день лежав, пив рео. Надвечір вже піднялася температура, живіт болів.
Зателефонувала на 103, диспетчер сказав що як може йти, йти до інфекційного відділення лікарні (у нас така є).
Звідти нас послали до відділення невідкладної допомоги у райцентр, бо немає лікаря у них, нікому зробити призначення.
Ну викликали таксі, поїхали. Приїхали, сдав аналізи, його оглянув хірург, терапевт, сказали що треба у інфекційне відділення 🤷🏼♀️
Добре хоч лікарняною машиною відвезли.
Я ще тоді звернула увагу чоловіка на те що йому не прийшло повідомлення про відкриття лікарняного.
Поклали в стаціонар, почали капати, сьогодні на обході лікар подивилася призначення, підтвердила «план лікування».
Так ось, тепер питання, зранку усе було ок, чоловік надіслав командиру фото історії хвороби, а після обіду почались дзвінки з медичної частини і зі штабу, із претензіями що він уклоніст (на історії написано «звернувся сам»), і взагалі хай їде за 200км і буде лікуватися на ппд (там польові умови якщо що), і взагалі лікарняного вони не бачать і прям зараз він має з’явитися за місцем служби.
Зайшла ввечері в кабінет пенсійного фонду, дійсно, лікарняного не бачу, але й заробітної плати з квітня не бачу, їх саме переводили з однієї частини до іншої.
Може хтось розуміється чому частина не бачить його лікарняний лист? Що саме треба зробити зараз для вирішення питання?
І чи можуть у відділенні невідкладної допомоги надати довідку про те що він до них звертався і дійсно потребував госпіталізації?
Добре хоч лікарняною машиною відвезли.
Закусенец
• 04 сентября 2023
А, і діагноз на історії пишуть ГЕК, у медчастині сказали що то фігня, і у стаціонарі йому робити нічого, а він під крапельницями
Папобус• 04 сентября 2023
номер больничного есть? могу завтра утром на портале проверить (просто на домашнем ноуте нет ключа)
Закусенец
• 04 сентября 2023
Ответ дляПапобус
Смс не приходило🤷🏼♀️
Папобус• 04 сентября 2023
я дополню, у меня муж был в отпуске в декабре, приступ острого гемороя (в окопе не становятся здоровыми), больничный пропал, но были сбои в системе, потом появился
Брюлик в стразах• 04 сентября 2023
Если в диє нет, значит не открыли больничный. У меня так было.
Закусенец
• 04 сентября 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
В диї є лікарняні?
Шукаю стакан• 04 сентября 2023
Ответ дляЗакусенец
Смс не приходило🤷🏼♀️
Проверьте его персональные данные в кабинете пенсионного. ФИО, адрес, и т.д.
Попросите в сиационаре высновок о непрацездатности, на основании которого формируется больничный. Скиньте в часть.
Брюлик в стразах• 04 сентября 2023
Ответ дляЗакусенец
В диї є лікарняні?
Електронний кабінет пенсійного фонду
Шукаю стакан• 04 сентября 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Больничный открывает система. После поступления медычного высновка в пенсионный фонд.
Закусенец
• 04 сентября 2023
Ответ дляШукаю стакан
У кабінеті пенсійного фонду я сама особисто перевіряла дані, виправляла прізвище, бо десь загубили останню букву.
Закусенец
• 05 сентября 2023
Вже рік мабуть пройшов після виправлення, після цього змінив кілька разів частину
Шукаю стакан• 05 сентября 2023
Ответ дляЗакусенец
Нет,так это не работает. Нужно подавать анкету с измененмями. К ней крепить доки. Модно подписать цифровой подписью, можно в пенсионном в бумажном варианте. Система обновояется рпз в 5 дней. После обновления врач должен повторно сбросить медицинский высновок в реест.
Закусенец
• 05 сентября 2023
Ответ дляШукаю стакан
Я так і робила, усе вже так як треба
Шукаю стакан• 05 сентября 2023
Ответ дляЗакусенец
Я так і робила, усе вже так як треба
Проверьте раздел данных о страховщике.
Закусенец
• 05 сентября 2023
Ответ дляШукаю стакан
Проверьте раздел данных о страховщике.
Де саме?
Закусенец
• 05 сентября 2023
Ответ дляШукаю стакан
В кабинете на сайте пенсионного
Там тільки зарплата за березень і квітень від попередньої частини, теперішньої немає
Ms. Dolly• 05 сентября 2023
А хелси нет данных? Недавно в стационаре лежала, сразу там отобразился стационар
Я не чарівниця вам• 05 сентября 2023
Спросите у лечащего врача. В стационаре могут выписать больничный и в последний день пребывания.Пусть распечатают Вам открытый мвтн.
Шукаю стакан• 05 сентября 2023
Ответ дляЗакусенец
Тогда больничнвй не будет формироваться. У вашего мужа нет страховщика и считается, что он не работает последние месяцы, раз нет выплаты зарплаты.
Наезжайте на часть, почему он не проведен официально. Пусть подают уточняюшие ланные конкретно по вагему мужу в пенсионный.
Я вам скинуоа алгоритм действий. Перечитайте.
Шукаю стакан• 05 сентября 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Для того, чтобы выписали бумажный больничный, нужно подтверждение, что его нет в системе. Мы брали вытяг из Пенсионного, что болтничный отсутствует в реестре, справку с места работы, что больничный по медицинским высновкам N ... от ... к ним не поступал. И с этим нужно идти в больницу.
Закусенец
• 05 сентября 2023
Лікар, та що в стаціонарі, сказала що йому взагалі лікарняний не мають виписувати, просто потім дадуть довідку про те що він перебував у лікарні і проходив лікування
Закусенец
• 05 сентября 2023
Ну може кому згодиться інформація, виявляється лікарняний військовослужбовцям має відкривати військова частина, я брала довідку у відділенні невідкладної допомоги, він попросив довідку у інфекційному відділенні, відправив ото все командиру, хай там що хочуть то і роблять, лікар з відділення сказала що тиждень не має права його нікуди відпускати, хай сидить і чекає
Закусенец
• 05 сентября 2023
Доречі, дитина вже теж в стаціонарі, увесь день одночасно блювота і діарея кілька разів на годину, температура 38, оце тільки надвечір трохи полегшало🤷🏼♀️