Мексиканочка• 05 сентября 2023

Страхування, автоцивілка.

Потрапила в ДТП. З моєї вини. Був складений європротокол. З того часу минуло вже півторамісяця. Ніяких виплат потерпіла сторона не отримала. Чи можливе таке? Прочитала в неті відгуки про цю страхову...погані відгуки. Що робити?
Молчунья• 05 сентября 2023
Страхування
Я погнала• 05 сентября 2023
у страхової строк 90днів, ми отримали наприкінці терміну
Млинці зі смайликом• 05 сентября 2023
Смотрите, в какие сроки выплата.
Оскорбляю всячески• 05 сентября 2023
Страхівка
Помеха справа• 05 сентября 2023
А в страхівну компанію звонили? Что они вам говорят?
Зашла на 5минут• 05 сентября 2023
страхівка, останівка)
Зашла на 5минут• 05 сентября 2023
Ответ дляПомеха справа
компанія СТРАХОВА, а не страхівна)
Для драки• 05 сентября 2023
Так, можливо.
90 днів по Закону.
А навіщо Ви в поганій страховій поліс купували? Чого не вивчали до придбання інформацію? Тепер всі мають проблему.
Помеха справа• 05 сентября 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
компанія СТРАХОВА, а не страхівна)
))) спасибо, я знаю. Я автору писала )
Пусин Кукин• 05 сентября 2023
Самостійно телефонувати в СК і нагадувати про свою справу. Цікавитись ситуацією. Потерпіла сторона може звернутися з позовом до вас в разі невиплати або недостатньої виплати.