Тень льва• 05 сентября 2023
Вам тоже от гороховой каши плохо?
Муж любит гороховую кашу, покупает вечно гороховую крупу, и потом либо он либо я отвариваем, любит в зажаркой, специями. Ест и норм, а я только ложку съем сразу болит желудок и кишечник, метеоризм, вздутие. А ему ничего. Как это так?
Я обожаю картофельное пюре, и эта гороховая каша по консистенции мне очень напоминает пюре. Вот только от пюре кишечник не крутит так. Не знаю с чем эта непереносимость у меня связана?
Результат:
вже голосів:
22 (53.66%)
моту есть без последствий
10 (24.39%)
у меня тоже так
9 (21.95%)
не ем такое
Королева Сарказма• 05 сентября 2023
Додайте в суп натертий корінь петрушки. Я теж маю біль від гороху, а з петрушкою - супер. Спробуйте.
Тень льва
• 05 сентября 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Не выношу на вкус корень петрушки. Не получится. Петрушка, кинза для меня фу.
Тень льва
• 05 сентября 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Треба горох замочувати.
Так замачиваем конечно.
Тень льва
• 05 сентября 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
І в животі повненько
І в штанах тепленько
Да.
Королева Сарказма• 05 сентября 2023
Ответ дляТень льва
Тоді страдайте. Це єдиний продукт, що не дає утворюватися газам.
Тень льва
• 05 сентября 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
А укроп?
Королева Сарказма• 05 сентября 2023
Ответ дляТень льва
А укроп?
Ні. Я вам написала, що прибирає ці газоутворення. Я додаю до зажарки. В мене ще є і на чечевицю реакція, теж додаю. І проблема вирішена давно. Складно моєму шлунку з тяжкими продуктами, навіть з капустою. Квасолю взагалі не їм. Я рідко готую гороховий суп, але як готую, то додаю.
Патриоточка• 05 сентября 2023
Ответ дляТень льва
Так замачиваем конечно.
Я не замачиваю. Очень люблю, плохо никогда от нее не было.
Марфа Українівна• 05 сентября 2023
В мене від гороху, нуту і чечевиці теж таке. Горох обожнюю, тому їм тільки блюда з мороженим зеленим горошком, він легший.
Леннон_Жив!• 05 сентября 2023
Ответ дляТень льва
Так замачиваем конечно.
Його спочатку промивати треба поки вода чистою не буде, потім підчас замочування декілька разів воду міняти, води побільше наливайте - в неї виходять ’пукательні елементи’.
Можете ще таке спробувати - як тільки горох закипає злити воду і залити свіжим кип’ятком, у злиту теж ’пукалки’ виходять.))) Останнє так з квасолею роблю і все ок.
Ms. Скромность• 05 сентября 2023
Ответ дляТень льва
А укроп?
укроп не працює. фенхель-так!
укропна вода це водний екстракт насіння фенхелю ;)
аромат Жука• 05 сентября 2023
Господі, як ви це їсте? В мене від одного запаху вареного гороху асоціація з дитячим садком. Заходиш в групу, а там цей запах🥺
Ви цю горохову кашу часом какао не запиваєте? Велком бек у совдепівський садок
Дона Ко Ко• 06 сентября 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Нічого подібного. Нічого з отим промиванням та замочуванням не виходить, тому що оті ’пукалки’ - це особливості будови молекул цих бобів/рослин. В когось організм має ферменти, в когось немає. В когось одні мікроорганізми в кішківнику, в когось інші. В купі призводить до того, що комусь чґнормально а комусь погано від вживання певних продуктів.
Вообще не факт• 06 сентября 2023
Маю проблеми з жкт і горох це категорично не мій продукт. Не їм його взагалі, сюди ж і нут, чечевиця