Кондуктор трамвая• 05 сентября 2023

Отложила за последние 1.5 месяца 400$, чувствую себя...нищебродом

Как читаю тут какие доходы, машины,сколько откладывают, и думаю какая нищенка блин(
И то экономя сильно были отложены 400$.
Есть такие как я?
Оновлена версія• 05 сентября 2023
Ответ дляKate AGO
По 12 часов я не працюю, головою в мене вийшло відкрити свій фоп та своє діло. А манікюр це хоббі яке приносить задоволення. А в офісі на дядю робить навіть за 1000 доларів я не захочу😂
Ну норм, но мне 23, свое дело рановато чисто из-за отсутствия жизненного опыта

Гомосноб• 05 сентября 2023
Ответ дляОновлена версія
Ок, кем работаете?
Чоловік працює на складі, зранку до ночі. Я звільнилася, зараз за станом здоров´я працювати не можу. Чекаю зарплату чоловіка піти на лікування
Kate AGO• 06 сентября 2023
Ответ дляОновлена версія
И где сейчас работаете? У главбухов зп 2-3 тысячи долларов, кому-то это ок цена за нервотрепку
Коли почалась війна та стали працювати на видаленні я просто ожила як людина. Пару разів в офіс вийду подивлюсь на ті всі нещасні обличчя, мені прям жалко їх. Я зрозуміла що далі так жити не можна начальник над начальником. І з чого ви взяли 2-3 тисячі доларів .. всім платять по різному і на період війни всім стали різать зп і говорить тяжкі часи в компанії, то навіщо таке терпіти та платити налог із зп для держави яка тебе хоче вбити та твою сім’ю. Що ті бідні мужики не знають вже куди діватися від мобілізації.
Гомосноб• 06 сентября 2023
Ответ дляKate AGO
Я закінчила курси манікюру нещодавно. Можете дати пораду на початку? Де і як заробляти на цьому краще?
Kate AGO• 06 сентября 2023
Ответ дляГомосноб
Краще закупити все самій, поступово купувати якщо не має спроможності! Пройти індивідуальний курс а не груповий! Зробити сторінку в інстаграм, олх оголошення, ставити не дуже малий прайс, бо клієнти на початку задавлять вас морально. На малий прайс приходять халявщики, які ще будуть не задоволені навіть якщо все і добре буде. Тобто на малий прайс ідуть неадеквати. Коли прайс середній або високий там вже клієнти цінять свій і твій час та кошти тому сидять мовчки навіть якщо щось не так вони впевнені в те що ти мастер і ти знаєш що як зробити і як виправити. А коли початківець то взагалі буде тяжко пів року точно як і на любій професії. Почати треба з дому потім зняти приміщення. Якщо грошей 0 на матеріали йти в салон набивати руку на чужому матеріалі. Зняти приміщення з самого початку не розумно. Треба набити клієнтів або вдома чи в салоні та мати багато робіт в інстаграм.
Зубачистка• 06 сентября 2023
Ответ дляKate AGO
І не вірте нікому, незнайомі люди говорять що вони багаті бо вони не можуть більше ні перед ким похвастатись, бо всі знайомі вже знають цю людину і що там не все так класно. То я вже мимо вушей пускаю розкази клієнтів. Бо вони сказочники. Як бомж який був колись професор, чи алкаш який каже що він юрист в компанії арабів з дубай. А самі з жінкою не просихають щодня.
И кто те люди на мерсах и бехах...сказачники, да
Гомосноб• 06 сентября 2023
Ответ дляKate AGO
Дякую дуже 🌸
Kate AGO• 06 сентября 2023
Ответ дляГомосноб
Але я вам не раджу переходити на манікюр з основної робити рік так точно. Бо цей рік ви будете всі затрати відбивати. Та і взагалі довгий шлях а потім купа проблем у знайомих майстрів зі здовʼям.Краще навчати чим робити,краще продавати матеріал чим бути утилізатором матеріалу. Майстер манікюру 1-3 років і вже погано зрячий, довго дівчата не витримують. Тому не раджу цю професію. Більшість обману в інтернеті що це класно.
Kate AGO• 06 сентября 2023
Ответ дляЗубачистка
🤦‍♀️ ті хто вміє заробляти, знає шлях.

Зубачистка• 06 сентября 2023
Ответ дляKate AGO
🤦‍♀️ ті хто вміє заробляти, знає шлях.
Это был сарказм
Ms. Iphone• 06 сентября 2023
Ответ дляВсе буде
Ой, ну это ниочем конечно. Я каждый вечер по 2 тысячи долларов откладываю, а бывает и каждое утро. И у меня девять квартир в Украине и еще больше в Европе. Не хвастаюсь, просто рассказываю
Ну и нищеброд, как Вы на советчицу попали? Здесь местные ежеминутно такие деньги зарабатывают, а бывает и больше. Куда Вы со своими 9-ю квартирами позоритесь. Не пишите больше такое, не оскорбляйте чувства местных миллиардерш.
Блакитне небо• 06 сентября 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
так ото. зараз нормально живуть тільки ті,хто не чесний на руку. останні роки вони наче з цепу зірвались,чи дорвались. (.
Є,звичайно маленький %, де платять зарплати гарні, але знаючи наших роботодавців, в це мало віриться.
тому ви ніц і не маєте що вмієте лише обріхувати більш заможних
Блакитне небо• 06 сентября 2023
Автор, відклали і супер, похваліть себе, а не порівнюйте з іншими. Поставте собі за мету за наступний період зібрати бодай на 10 дол більше.
Міряю від одиниці• 06 сентября 2023
Ответ дляБлакитне небо
а,то-то у нас зараз світова допомога розчинється як сніг весною.. люди обріхують.,і за барабани-ремонти-стадіони самі собі попридумували.. із-за заздрості.
Кукарикуууууу• 06 сентября 2023
Откладываю 20-50евро, живу заграницей, все уходит на съем квартиры, питание и прочие житейские расходы
Оновлена версія• 06 сентября 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Как барабаны влияют на мои доходы? Никак))
Міряю від одиниці• 06 сентября 2023
Ответ дляОновлена версія
ви не одна живете в країні. дивіться ширше.
Блакитне небо• 06 сентября 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
да-да, і більше ж ні на чому люди не заробляяютб, ага.
в Україні залишилися лише депутати та ніщеброди