Яйцеголовая• 06 сентября 2023

Не можу спати всю ніч. Що це може бути ?

Якщо засинаю до 23 години ночі - обовʼязково прокинусь у 3-4 години ранку і не зможу заснути до 5-6 годин ранку. То жарко, то не можу вмоститися, то в горлі пересохло. При тому, що спати хочеться! Лежу, очі закриваються, але заснути не можу, засинаю під ранок.
Можливо хтось підкаже, з чим це повʼязано?
Не будь КакСвета• 06 сентября 2023
Я тяжело заснула сегдн. А сейчас проснулась от ужаса, приснился сон с бывшей мужа, с которой мне когда-то изменял, но во сне клялся что любит меня и не изменял. Был на экспедиции в ее родном городе на Антарктиде, бред какойто

Света С Приветом• 06 сентября 2023
Так ви хоча би заснути можете, а я до світанку - ні. І це ще й сильними таблетками. А якби без них, то в принципі ні про який сон мова не йде, взагалі.
автор Яйцеголовая • 06 сентября 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Співчуваю :(
Давно у Вас такий стан? Певно, на нервовому підґрунті?
автор Яйцеголовая • 06 сентября 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Погані сни - так, після них буває навіть ввижається щось до самого світанку
Света С Приветом• 06 сентября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Співчуваю :(
8 років, в мене просто звикання пішло до таблеток, і тепер без них ніяк. Так, все нерви(
Деловитая• 06 сентября 2023
Кажуть, що причина нічного просинання погвна робота жовчного.
Кайдашева дочка• 06 сентября 2023
Мне 43.Тоже плохо спать стала.Старость
Налитое яблочко• 06 сентября 2023
Уже 3 недели как просыпаюсь в 4. Правда ложусь спать в 21-00, но все равно странно, раньше спала до будильника.
Мій не такий• 06 сентября 2023
Мне 44 и тоже самое началось, очень плохо сплю, не высыпаюсь, просыпаюсь
Если выпью алкоголь , то ещё хуже
Мята ромашка тоже не помешает
Может это с тревогами связано, со стрессом, мы в киевской области, постоянно сбивают над нами, сейчас правда пореже, но наверное нельзя исключать причину- стресс

poliandra• 06 сентября 2023
Можуть буди проблеми з гормонами. Раджу попити вітаміни групи B і можна адаптол.
Не гавкаю- но охраняю• 06 сентября 2023
Автор, скоріш за все це на нервовому підґрунті. Тривога, хронічний стрес підвищують рівень кортизолу, саме він дає пробудження о 3-4 годині ранку. Зверніться до невролога чи психіатра, вам призначать ліки для початку. А взагалі то радять медитації, йогу, вечірні прогулянки, тобто природним шляхом виходити зі стану хронічного стресу та тривоги
Ми всією країною зараз в цьому стані. Просто хтось більш стійкий, а хтось починає погано спати. В мене теж такі проблеми. Але мені важче засинати. Періодично пʼю ліки, як зовсім все погано
энциклопУдия• 06 сентября 2023
Картизол
КрестьянинДиор• 06 сентября 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Картизол
Да, автор. Тоже подумала, что кортизол. Проверяйте гормоны, надпочечники. Попейте успокоительное. Это он вас подрывает утром рано