Ух яка ж Я• 06 сентября 2023

Когда ловить самые большие скидки на АйХерб?

Деловитая• 06 сентября 2023
Зараз 27%, думаю більше не буде. Там ще квест зловити товар, все розгрібають.

Тракторні війська• 06 сентября 2023
Скидок -99% там не бывает
Млинці зі смайликом• 06 сентября 2023
Ото некуда деньги девать
Без образів• 06 сентября 2023
-27 в этом месяце
Я себе коллаген заказала 2 пачки
Девочки, как его пить?
3 мес пить 3 нет ?
Деловитая• 06 сентября 2023
Ответ дляБез образів
-27 в этом месяце
Я себе коллаген заказала 2 пачки
Девочки, как его пить?
3 мес пить 3 нет ?
Так, 3 місяці пити зранку натщесерце, якщо в ньому немає вітаміна С, то обов´язково і його приймати. Без віт С колаген не засвоюється. Потім 3 місяці перерва.
Деловитая• 06 сентября 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ото некуда деньги девать
Дехто турбується про своє здоров´я і красу.
Млинці зі смайликом• 06 сентября 2023
Ответ дляДеловитая
І викидає гроші на бади? Які нікому ще не допомогли. Знаю таких чимало
Усміхайлик• 06 сентября 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Дарма ви так. БАДи прекрасно допомагають
Деловитая• 06 сентября 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Я відкрию вам секрет, на iherb є не тільки бади, це раз і деякі бади дійсно допомагають, якщо ви ними не користуєтеся, це не значить, що інші викидають гроші. Та і яка вам різниця куди хто витрачає свої гроші. Нецікава тема, пройдіть повз, ні, треба ж якусь дурню написати.

Млинці зі смайликом• 06 сентября 2023
Ответ дляДеловитая
Та який секрет. Торгова площадка, прям святе місце, а не Айхерб. Ще корал клуб забули
Йцфыяч• 06 сентября 2023
Ответ дляБез образів
-27 в этом месяце
Я себе коллаген заказала 2 пачки
Девочки, как его пить?
3 мес пить 3 нет ?
Цілий місяць буде знижка? Я бачила що до 4 вересня та не встигла зробити замовлення
автор Ух яка ж Я • 06 сентября 2023
Ответ дляБез образів
-27 в этом месяце
Я себе коллаген заказала 2 пачки
Девочки, как его пить?
3 мес пить 3 нет ?
Нет никакого смысла его пить
автор Ух яка ж Я • 06 сентября 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ото некуда деньги девать
Крем и умывалку там беру
Всміхайлик• 06 сентября 2023
В октябре кажется у них день рождения, тогда на все скидки. А это - 27 были вроде бы только на витамины, меня больше косметика интересует.
symbol• 06 сентября 2023
День народження Iherb зараз, у вересні, щодня і на вихідних знижка 27% на різні категорії, багато кодів до кінця місяця на окремі бренди

https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3397729

До завтра 20-00 27% на Now foods за кодом 27NOW, потім на антиоксиданти за кодом 27ANTIOX https://ua.iherb.com/c/antioxidants?pcode=27ANTIOX...
Куда ж без меня• 06 сентября 2023
Ответ дляsymbol

До завтра? Ви в інший темі писали, до 1 жовтня. Чи я неправильно зрозуміла?
symbol• 06 сентября 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Його зробили одноразовою щоденною акцією, тож після закінчення код може перестати діяти
Куда ж без меня• 06 сентября 2023
Ответ дляsymbol
Без особистого досвідченого помічника не розберешся)