Ваша прЭлесть• 06 сентября 2023
Лечение грибка ногтей лазером
Кто-нибудь так лечил? Как результат?
Любой тип грибка поддается?
Спасибо
Любой тип грибка поддается?
Спасибо
ЗабежАЛОЧКА• 06 сентября 2023
Тато лікував, зробив навіть на кілька процедур більше, ніж треба по протоколу. Але не допомогло, призначили таблетки і щось наносити на нігті, не пам´ятаю, чи крем, чи мазь
Свідок Перемоги• 06 сентября 2023
Не видела ни одного успешного кейса. Подолог.
Грибок лечить нужно изнутри и снаружи, и регулярно зачищать поражённые части.
Мочалкин блюз• 06 сентября 2023
Я мучилася з грибком майже рік. Потім вичитала про яблучний оцет. Брала половинку ватного диска, змочувала в оцті ( трошки, щоб не текло з диска), і вдягала зверху напальчник. Носила десь до 3-х годин на день, потім знімала. Нарешті позбавилася цієї проблеми, ніготь відріс, гарний, рівненький.
Оля_с_киркою• 06 сентября 2023
Я ходила родинку лазером удалять и в это же время лечила ногти на руках от грибка
Спросила у доктора про лазер от грибка, сказал - неэффективно, делать не буду, лечите таблетками
Ваша прЭлесть
• 06 сентября 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Извините, Вы внимательно прочитали вопрос?
Мочалкин блюз• 06 сентября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Вибачте, що влізла у вашу тему з непотрібними порадами.