ША! я прийшла!• 06 сентября 2023
Регистрация на чартер
Планирую купить билеты на чартерный рейс в Турцию и обратно. Подскажите, как происходит регистрация на чартеры?
Столічна штучка• 06 сентября 2023
Я купувала тур, то за 3 години відкривається чек-ін, я заходила, обирала місця нам з дитиною, потім на стійці реєстрації співробітник видав мені посадкові талони з цими ж місцями.
На зворотньому шляху не було інтернету в Анталії, то я й не чекінилася самостійно. Просто знову ж таки на стійці реєстрації отримала посадкові талони.
ША! я прийшла!
• 06 сентября 2023
Ответ дляСвята
Не всегда он бесплатно в аэропорту. Летела визейр, было указано что регистрация в аэропорту 20 евро
Так Визы это ж не чартер.
ША! я прийшла!
• 06 сентября 2023
Ответ дляvillett
Можно не регистрироваться онлайн на чартеры (не всегда есть такая возможность на сайте), будет чекин в аэропорту бесплатно.
Даже, если я купила не тур, а просто билеты?