Пасхальний тролік• 06 сентября 2023

Я приблизно така ж, як вона, але вона сексі а я ні

Я комплексую, ну і ще такі нюанси як я маю дуже білу шкіру (а це зовсім не виглядає так сексуально як засмагла) і живіт після родів висить такий фартух…
А вона модель… і що робити з собою не знаю, вже 6 років намагаюсь схуднути і в ніяку
Хоча такі як вона мені подобаються
А вам як? Я вже замислююсь над тим що сексуальність незалежна від ваги.. вона ж не худа явно але для мене сексі
автор Пасхальний тролік • 06 сентября 2023
Ну і груди більші в мене..

Усміхайлик• 06 сентября 2023
Зачем вам такая жопа?
Творог для розжига• 06 сентября 2023
Ну и фотошопа в ней немало тоже
фрау Гітта• 06 сентября 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Ну і груди більші в мене..
И жопа, и живот?
Ответ дляТворог для розжига
Ну и фотошопа в ней немало тоже
Це було відео, я просто зробила скріни
Ответ дляфрау Гітта
И жопа, и живот?
Ні тільки живіт
Творог для розжига• 06 сентября 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Це було відео, я просто зробила скріни
А видео не фотошопят?
Ответ дляТворог для розжига
А видео не фотошопят?
Я не знаю🫣
Творог для розжига• 06 сентября 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Я не знаю🫣
А я знаю…

Банан-барабан• 06 сентября 2023
Научитесь одеваться и краситься, и будете, как она, если фигура похоже. По факту то, раздеть ее и будет всё, как у всех женщин с лишним весом. Вот и весь секрет.
Я тоже хорошо, лишнего веса, по моему мнению, килограмм 20. Но разделся и все, как у всех полных женщин.
Сало не люблю• 06 сентября 2023
Сісьок нема на фото
фрау Гітта• 06 сентября 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Ні тільки живіт
Ну так вы уже не похожи.

А по теме: просто будете увереннее в себе. Если вы сами не чувствуете себя секси королевой, то и другие не почувствуют.
Ля-ля-ля• 06 сентября 2023
да какая разница, вас же уже взяли замуж
Fashion_besties• 06 сентября 2023
Неумение подобрать штаны чтобы не было видно верблюжью лапку если лобок жирный это секси?)
Блакитне небо• 06 сентября 2023
Она совсем не секси...
Винник• 06 сентября 2023
Вообще женщина на фото не секси, как по мне
Э-велин@• 06 сентября 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Я не знаю🫣
Мы знаем, фотошопят, даже программы есть специальные с фильтрами. Плюс грим на лмце.
Баба на горошині• 06 сентября 2023
Ответ дляВинник
Баба на горошині• 06 сентября 2023
И штаны не по размеру

Маю натхнення• 06 сентября 2023
Я такая, как она, только тут не так , вот тут плохо и еще вот там висит. Цвет заката только зеленый
Дідова баба• 06 сентября 2023
Висит живот-это все продукты,которые мы едим. Раньше,30 лет назад ни у кого не висел живот.Все были подтянутыми и приходили в форму за 2 месяца.
Мост_Устал• 06 сентября 2023
Ви не сексі, бо МАЙЖЕ така… тільки шкіра не така, груди не такі, обличчя теж не таке, та й вік напевно не такий.
Автор, всі люди різні. А сексуальність це не лише зріст/вага та ОГ, ОТ та ОС
ДелайКак_Я• 06 сентября 2023
Який у вас зріст і вага?
бЭйбА• 06 сентября 2023
Гарна дівчина, доглянута. Так, полюбить себе такою як є♥️
Леска• 06 сентября 2023
Тому що все в голові і стрункі є зачухані-зачморені
Затишне кубло• 06 сентября 2023
Автор, показуйте себе. Ми зараз вам скажемо, що ви сексі, а вона ні))) по факту, сексуальність це не лише про те, що ззовні, а й про те, що всередині. Є дні, коли чоловіки просто шиї звертають, а є такі, що я абсолютно непомітна оточуючим. І це не про макіяж чи одяг, це про внутрішнє відчуття.
Inno4ka-ya• 06 сентября 2023
В якому місці вона сексі?
Пузата Хата• 06 сентября 2023
Девушка восточная, и она не бледная. У них много уверенности в себе изначально.
Автор, вам нужно найти свой собственный стиль. И если есть лишний вес, то лучше похудение+спорт, а не доказывать себе, что и так нормально
Цибулька зла• 06 сентября 2023
Ответ дляInno4ka-ya
В якому місці вона сексі?
и где она модель?))
Айболитная• 06 сентября 2023
мені вона сексі, але біла шкіра+більші груди+живіт - це вже НЕ схожа))
зніміть себе на відео і спробуйте обьективно оцінити.
а взагалі розумію вас, в мене такі ж проблеми))