Ло Шарик• 06 сентября 2023

Присідання

Скільки раз в день треба присідати, щоб накачати попу?)
Самая СоветЧиваЯ• 06 сентября 2023
Присідати треба ще й з навантаженням, а не просто присідати. Плюс, харчування, плюс регулярність занять, не мати шкідливих звичок. І звичайно, на все потрібен час.За ніч попу не накачати)

размахер• 06 сентября 2023
Одних присідань мало
Ніколи не збрешу• 06 сентября 2023
Краще лазити рачки. Ефект 👍. Я коли килим чищу, то відчуваю кожен м´яз, а від присідань нема такого ефекту. Треба зі штангою.
Прагматик флегма• 06 сентября 2023
просто приседайте, как вам оценить эффективность? будете приседать с утяжелением - будет быстрее
размахер• 06 сентября 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Ахахаха
Так ось що треба робити
Ніколи не збрешу• 06 сентября 2023
Ответ дляразмахер
Ахахаха
Так ось що треба робити
Ну це, щоб підтягути сіднички, а автору треба накачати більші мабуть. Тоді тільки штанга
размахер• 06 сентября 2023
Доя гарних сідниць потрібні регулярні силові тренування з гарною технікою виконання і грамотною програмою тренувань
размахер• 06 сентября 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Ні ви так не підтягнете нічого, ну може хіба що килим
Ніколи не збрешу• 06 сентября 2023
Ответ дляразмахер
Ну не знаю, в мене підтягнуті)

Ну шо не так?• 06 сентября 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Ну не знаю, в мене підтягнуті)
Покажи фігуру
Olivka-Misha• 06 сентября 2023
В приседаниях в основном качаются квадрицепсы а не ягодичные мышцы. Лучше больше делать выпады и мертвую румынскую тягу. А если и приседать то только с максимально широкой постановкой ног и обязательно с весом. Приседания много раз со своим весом не дадут того результата что со штангой.
ВерСаСе• 06 сентября 2023
Я приседаю и у меня накачанная попа. Поэтому удивляет, когда пишут,что нельзя приседать.