тяжкаялюдина• 06 сентября 2023
Оцінка вартості квартири?
Чи може це зробити онлайн калькулятором? Хоча б приблизно? Чи краще викликати експерта і хто цим займається?
тяжкаялюдина
• 06 сентября 2023
Ответ дляБасноплетка
Теж цікаво
Читаю про онлайн оцінку Фонду держ майна але чи дійсно так можна і наскільки вартість точна?
жінка незаміжня• 06 сентября 2023
Делала сама. Она годна месяц, потом можно делать новую. Всё бесплатно, надо просто ввести данные о квартире - метраж, этаж, этажность, год сдачи в эксплуатацию. Проще простого, зачем тут эксперт?
Пугачиха• 06 сентября 2023
Ответ длятяжкаялюдина
А чому не можна? Я теж сама робила для продажу квартири. Там немає що робити, все просто.
тяжкаялюдина
• 06 сентября 2023
Ответ дляПугачиха
Дякую, я ж не знаю, тому запитала)))Завтра спробую
Пугачиха• 06 сентября 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Зробіть спочатку цифровий підпис. Я робила в приват 24. Тоді вже на сайті держмайна заповнюєте форму. Відео як це зробиьи є на ютубі. Ця оцінка дійсна 1 місяць. Якщо не влаштовує сума оцінки, тоді можна звернутись до оцінщика.
тяжкаялюдина
• 06 сентября 2023
Ответ дляПугачиха
В мене є. Щиро дякую за допомогу
тяжкаялюдина
• 06 сентября 2023
Ответ дляПугачиха
Мені б мінімальну суму 🤣
Пугачиха• 06 сентября 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Мені б мінімальну суму 🤣
А це вже як карта ляже)). У оцінщиків є механізм занизити оціночну вартість, але не більше ніж 20% від тієї, що на сайті видасть. А видати може таке, що на голову не натягнеш. А може і нормально порахувати.