ОхиИВздохи• 20 января в 14:05

чорни штани ліняють. якщо попрати на 90градусів, перестануть?

в lc waikiki купила чорні хлопкові штани щоб дома носити. а вони при пранні чорним ліняли. якщо виліняють після 90гр - мені ок, але чи точно припинять ліняти на одяг?
бо наділа сьогоднві з домашньою жовтою кофтою,а вона наче в чорних пухнастих волокнах від штанів((
Библиотекарь• 20 января в 14:06
При 90 град. могут стать не штаны а шорты

Гигиенишвили• 20 января в 14:07
они сядут
Оченьценная• 20 января в 14:13
Є серветки для прання, які не дають фарбі линяти на одяг. Якщо при пранні кинути в барабан то нічого не линяє.
Я_и_моя_собака• 20 января в 14:19
в уксусе замочите
автор ОхиИВздохи • 20 января в 14:23
Ответ дляОченьценная
так я спершу в тазіку перевірила - і тоді окремо на40градусах нові попрала.
але мене ткурбує щоб на білизну і светри світлі домашні не ліняли штани. а не під час прання
автор ОхиИВздохи • 20 января в 14:24
Ответ дляЯ_и_моя_собака
в уксусе замочите
і на светли і на труси світлі не будуть ліняти під час носіння?
як багато лити оцту? бо рпніш не так то і допомагало це
автор ОхиИВздохи • 20 января в 14:25
Ответ дляГигиенишвили
они сядут
ну вони просторі.
і хіба бавовна сідавє?
ОдинРазНадетое• 20 января в 14:25
Ответ дляОченьценная
Про які конкретно Ви пишите? Бо я декілька різних бачила, щось не впевнена в їх такій функції... Якщо є перевірена модель, то була б вдячна, якщо підкажете яка
автор ОхиИВздохи • 20 января в 14:25
Ответ дляБиблиотекарь
так це не шерсть а бавовна.. а на 60град? не врятує від лінянняпід час носіння на світле?

Библиотекарь• 20 января в 14:41
Ответ дляОхиИВздохи
вы какая-то «волшебная» тетя
Оченьценная• 20 января в 14:53
Ответ дляОдинРазНадетое
В мене були різні (як на фото і ще якісь), всі справлялись
автор ОхиИВздохи • 20 января в 15:21
Ответ дляБиблиотекарь
вы какая-то «волшебная» тетя
що не так?
автор ОхиИВздохи • 20 января в 15:22
Ответ дляОченьценная
так а на одяг припине хіба ліняти? питання саме в цьому ж
Оченьценная• 20 января в 15:30
Ответ дляОхиИВздохи
зазвичай кольорові речі які линяють (залишають слід) в сухому вигляді, за декілька циклів прання перестають це робити (вимивається надлишок фарби).
Я_и_моя_собака• 20 января в 20:43
Ответ дляОхиИВздохи
А навіщо носити світлі труси під чорні брюки?
автор ОхиИВздохи • 24 января в 01:22
Ответ дляЯ_и_моя_собака
це домашні штани. ношу тому різні трусики