Кава з адреналіном• 06 сентября 2023

Не можу достукатися

Я вже не знаю що робити, хочеться ж нормальних стосунків, але щось роблю не так, не знаю.
Буду казати хоч сто разів, він не чує.
Вчора потрапив в інфекційне відділення, треба було зробити укол внутримʼязово, і медсестра, і я, вмовляли перевертатися, сказав «ні» і хоч трава не рости.
Сьогодні з уроками таке, ну є можливість зробити, все одно дистанційно навчаються, «підключайся, тобі все одно доведеться робити», лежить в стелю дивиться.
Вдома щось робить як є настрій, може посуд помити чи постіль застелити кілька разів на місяць, хоча готує щось смачненьке собі, вже щось, а прибрати за собою то найбільше страждання, каже «меня все устраивает, зачем?».
Ну таке, наче адекватна людина, розмовляємо, обговорюємо, у теорії усе добре, як доходить до справ, нічого робити не хоче.
Зі свого боку роблю усе можливе:
Захотів в музичну школу, зі шкури вилізла, купила інструмент, до інструмента усяке, купу зошитів та книжок, за півтора року просто перестав ходити на заняття.
Пішов на бокс, дві тисячі на місяць + купи форму/перчатки/бинти/взуття, ходить через раз, оплатити маю абонемент, як не прийшов заняття «згорає». Кажу, іди в ДЮСШ, там 400грн, ні, його усе влаштовує у спортзалі біля дому.
На шахи записався, півроку і стало не цікаво, а книжок усяких накупити треба було.
І ото як рабиня, бігаю прибираю/готую/нагадую +100 разів про якісь заняття чи справи. Наче вже дорослий хлопчик, 12 років, а окрім телефона нічого не бачить, а я теж не можу усе кинути і за руку його водити, та й толку, як він не сприймає мене, не можу навіть заставити зробити уроки чи скласти речі, хоч сиди, хоч не сиди над ним.
Може в когось було таке і вирішилось? Що можна спробувати?
Поторописька• 06 сентября 2023
Подарить телефон дисковый айфон на мусор!!!
автор Кава з адреналіном • 06 сентября 2023
Ответ дляПоторописька
Ну а навчатися він як буде без техніки?
Кумедна• 06 сентября 2023
Можна спробувати гаркнути добряче
Ирина_Б_• 06 сентября 2023
папа есть?
Ответ дляКумедна
Можна спробувати гаркнути добряче
Пробувала, навіть ременем лупила.
Ліг, полежав, я разів з десять вдарила, дивлюся що «ефект відсутній», та й по всьому, навіть не пручався🤷🏼‍♀️
Пищалка• 06 сентября 2023
Ось так балуєш дитину, а вона така невдячна виростає і сприймає так, ніби ви їй всі винні.
Він проситься на різні гуртки - чому ви не кажете, що запишете, коли закінчить семестр на відмінно чи щось типу такого ?
Лунтик-паунтик• 06 сентября 2023
По перше, перестаньте з шкури лізти, тратитись. Це все ваші очікування
Нічого ви не зліпите, буде робити своє. Я на половину плюнула, не глажений ну і ок, не вмивається ну і фіг з ним.
Ви тривожна мамаша-доставалка.
Просто ми не можемо на це все дивитись, але і бути мозгоклюйкою теж нехочу. Свиня то свиня. Я всьому вчила, а далі як піде.
Вони все роблять по своєму, або взагалі не роблять нічого.
Вже 17 років, я втомилась..не допомогли розмови, графік, домовляння, покарання і т.д
Ответ дляИрина_Б_
папа есть?
Чисто теоретично він знає що десь там є тато, він його бачив колись, ще маленький був, востаннє може чотири роки тому.
Але я від народження виховую дитину сама, одинока мама, ми з його батьком ніколи не жили разом, та й спілкування у нас не склалось, занадто багато в мене образ
Ответ дляПищалка
Та він і так має гарні оцінки, просто ледар
Лунтик-паунтик• 06 сентября 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Має гарні оцінки бо сам без контролю все робить?. Це його сфера, в яку ви не лізете взагалі?
Ирина_Б_• 06 сентября 2023
Ответ дляКава з адреналіном
ну я имею ввиду папа не принимает участия в воспитании. Это тоже играет роль. И я думаю ему просто скучно, не реализовывается ни в чем - сидит в телефоне, грузится этим всем вот и аппатия
Ответ дляЛунтик-паунтик
Лізу, ще й як лізу, бо нічого не робить, при усіх свої талантах, маючи хист, він умудряється не робити завдання кілька місяців, а потім за вихідні сдати їх
Обʼєктивно непогано, але з-під палки
Лунтик-паунтик• 06 сентября 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Я вас хочу розчарувати, скоро він вас пошле подалі і робити нічого не буде. Ще дитина. В 14 років заб´є на навчання. То вам все треба. А як буде двієшником то що? Ви лобом об стіну коли перестанете битись?
В чому його життя, без ваших втручань? Будете мати або дуже агресивного підлітка, або мамінькіного синка. Хто кого.
Відчепіться від нього, щоб він вас не зненавидів
КАПСЛОЧНИЦА• 06 сентября 2023
Ви як описали мого сина, вже теж хотіла питати поради. 8 років йому, взимку аж трусивсся просив гітару. Купили, найшли вчителя, ходив до літа з перемінним успіхом. Тепер приходить і ниє на занятті, зо втомлений, що музика не та... сьогодні вчитель сказав стоп, більше ніяких занять, він нічого не хоче. Прийшли додому, кричить хочу. А гроші немаленькі , викидати 3 тисячі в місяць просто так я не готова... вже не маю сил це все терпіти. Шкільні уроки теж з нервами вчимо... я боюся скоро потраплю в дурку
Ответ дляЛунтик-паунтик
В телефоні сутками сидить, як заберу, на ноутбукі грає
Лунтик-паунтик• 06 сентября 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Обʼєктивно непогано, але з-під палки
Але то ваші оцінки..
Ліньки гуглить• 06 сентября 2023
Ответ дляКава з адреналіном
у вас шо с папой то и с сыном - не складывается с мужским полом.

пока был маленький,то бубочка,а когда полезли гены,ваше воспитание и его окружение-то всё: он-бяка и ремнём его(((

вы сами представляете что он думал о вас,когда вы его били?
мало того,что лишили его родного отца-так ещё и лупите...(((

не удивлюсь если он потом будет поднимать на вас руку.
Лунтик-паунтик• 06 сентября 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Знаю, маю те саме.
КАПСЛОЧНИЦА• 06 сентября 2023
А ці відео в ютубі, я в щоці, що дивляться діти. Цей скібіді туалет...така дурь. І не заборониш зовсім,бо в компанії він не знатиме що це, буде відсталим і не модним
Ответ дляЛіньки гуглить

А треба було щоб оте неадекватне його матері позбавило?
Не говорить як не знаєте. Не думаю що ви б хотіли мати стосунки, і тим паче жили б, з людиною що вас, вагітну, ногами забила до реанімації, «щоб у дитини був батько».
Ліньки гуглить• 06 сентября 2023
Ответ дляКава з адреналіном
а вас насильно на свидания к нему водили,раздевали и в постель укладывали?
или вы это сама,собственными руками и неруками себе такое устроили...
ЭмчЭндЭм• 06 сентября 2023
Дитина шукає себе , пробує , інтереси змінюються і це нормально. Так, затратно а що робити ? Шукайте дешевші варіанти.
Якщо у хлопчика не має чоловічого плеча поруч то має бути наставник , авторитет якого буде поважати і слухатися хоч трохи. Це може бути тренер в залі , тато однокласника якого він поважає
З приводу того що нічого не робить , мають бути хоч якісь рамки і правила . Пояснення що у кожного є свої обов´язки , якщо він не виконує свої ви не виконуєте своїх. Коли людині комфортно то і змінювати нічого не треба. 12 років це вік підлітків тому набирайтеся терпіння , ще буде більше бунтувати то вік такий...
Лунтик-паунтик• 06 сентября 2023
Ответ дляКава з адреналіном
А розкажіть про своє життя. Про те як ви собою займаєтесь, про те як ви приходите з побачень натхненна, про прогулянки з подружками, про волонтерство.
Чим займаєтесь ви,? Як ваші особисті справи,? Що хочете ви, крім того що зліпити з сина людину.
Я старшого так затюкала як ви, меншого не чіпаю. Не контролюю взагалі і гарні оцінки і самостійний і т д.
Свободу дітям треба, навіть якщо вони нею невірно користуються
Хочу наколоти губи• 06 сентября 2023
Просто перестать дуть в попу сыначке, перестать выполнять все хотелки, баловать и т.д. Но вы же не сможете этого сделать, да и поздновато уже перевоспитывать. 12 лет . в вашей семье главный ребёнок. а вы так...прислуга и спонсор.
язззззь!!!• 06 сентября 2023
Ответ дляКава з адреналіном
А сами вы зачем так с ребёнком? Вот вас когда побили, вы мужа полюбили? И что по вашему после вашего битья должен был почувствовать ребёнок?
Ответ дляЛунтик-паунтик
Не зовсім розумію, що саме ви хочете прочитати? Не думаю що маю прям такі проблеми.
Я працюю з 8:30 до 17:00, йду о 7, додому приходжу о 19:30.
Манікюр/педикюр/нарощенні вії/корекція брів/косметолог(раз на три місяці)/масаж (курс з 10 сеансів раз на півроку).
Восени пройшла курси з нарощування вій, і на вихідних беру двох дівчат(просто кайфую від процесу, релаксую).
По побаченням не бігаю, з 2021 року маю постійного коханця, зараз він служить, то зустрічаємося рідше, але не бобилка.
Подруг не маю, ну то таке, не вважаю за потрібне.
Ответ дляязззззь!!!
Ну якого «мужа»? Ну хоч читайте, ми з ним навіть ніколи не жили разом.
То було покарання, я вже не пам’ятаю усіх обставин, мав би щось зрозуміти, напевне.
язззззь!!!• 06 сентября 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Ой, ну не мужа, жа какая блин разница. Он вас хотел воспитывать битьем, чего вы от него тогда ушли, если для вас это в порядке вещей, раз вы и ребёнка таким же методом пытались воспитывать?
Море Щастя• 06 сентября 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Автор чому ви взагалі відповідаєте на питання про особисте життя, нічого не порадять ще із грязюкою змішають. Ви сильна жінка, молодець, дитина ваша пробує різне, нехай пробує можливо потім зрозуміє що подобається чим буде займатися все життя. Вчиться бачу гарно, як із під палки це супер результат, а якби ще прикладав зусилля то взагалі.