Кава з адреналіном• 06 сентября 2023
Не можу достукатися
Я вже не знаю що робити, хочеться ж нормальних стосунків, але щось роблю не так, не знаю.
Буду казати хоч сто разів, він не чує.
Вчора потрапив в інфекційне відділення, треба було зробити укол внутримʼязово, і медсестра, і я, вмовляли перевертатися, сказав «ні» і хоч трава не рости.
Сьогодні з уроками таке, ну є можливість зробити, все одно дистанційно навчаються, «підключайся, тобі все одно доведеться робити», лежить в стелю дивиться.
Вдома щось робить як є настрій, може посуд помити чи постіль застелити кілька разів на місяць, хоча готує щось смачненьке собі, вже щось, а прибрати за собою то найбільше страждання, каже «меня все устраивает, зачем?».
Ну таке, наче адекватна людина, розмовляємо, обговорюємо, у теорії усе добре, як доходить до справ, нічого робити не хоче.
Зі свого боку роблю усе можливе:
Захотів в музичну школу, зі шкури вилізла, купила інструмент, до інструмента усяке, купу зошитів та книжок, за півтора року просто перестав ходити на заняття.
Пішов на бокс, дві тисячі на місяць + купи форму/перчатки/бинти/взуття, ходить через раз, оплатити маю абонемент, як не прийшов заняття «згорає». Кажу, іди в ДЮСШ, там 400грн, ні, його усе влаштовує у спортзалі біля дому.
На шахи записався, півроку і стало не цікаво, а книжок усяких накупити треба було.
І ото як рабиня, бігаю прибираю/готую/нагадую +100 разів про якісь заняття чи справи. Наче вже дорослий хлопчик, 12 років, а окрім телефона нічого не бачить, а я теж не можу усе кинути і за руку його водити, та й толку, як він не сприймає мене, не можу навіть заставити зробити уроки чи скласти речі, хоч сиди, хоч не сиди над ним.
Може в когось було таке і вирішилось? Що можна спробувати?
Буду казати хоч сто разів, він не чує.
Зі свого боку роблю усе можливе:
Лунтик-паунтик• 06 сентября 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Не зовсім розумію, що саме ви хочете прочитати? Не думаю що маю прям такі проблеми.
Я працюю з 8:30 до 17:00, йду о 7, додому приходжу о 19:30.
Манікюр/педикюр/нарощенні вії/корекція брів/косметолог(раз на три місяці)/масаж (курс з 10 сеансів раз на півроку).
Восени пройшла курси з нарощування вій, і на вихідних беру двох дівчат(просто кайфую від процесу, релаксую).
По побаченням не бігаю, з 2021 року маю постійного коханця, зараз він служить, то зустрічаємося рідше, але не бобилка.
Подруг не маю, ну то таке, не вважаю за потрібне.
Хочу сказати, що ви зациклені на дитині. Ви не маєте свого життя.
Займіться собою, чмокнули дитину раз на день і забудьте про нього. Поїв не поїв, прибрав не прибрав, повчив не повчив.
Просто спробуйте, але ваш всесвіт дитина яку ви душите своєю любов´ю . Уже важко, якщо не відчетитесь, буде з кожним роком важче.
Відпустіть, дозвольте йому бути неідеальним з двійками, з лежанням вічним, дурниці робити.
Кава з адреналіном
• 06 сентября 2023
Ответ дляМоре Щастя
Автор чому ви взагалі відповідаєте на питання про особисте життя, нічого не порадять ще із грязюкою змішають. Ви сильна жінка, молодець, дитина ваша пробує різне, нехай пробує можливо потім зрозуміє що подобається чим буде займатися все життя. Вчиться бачу гарно, як із під палки це супер результат, а якби ще прикладав зусилля то взагалі.
Та питаю, може ж у когось вийшло вирішити подібні проблеми, бо в мене вже патрони кінчаються, я знаю що він може усе, але мої зусилля не дають бажаного ефекту, значить, треба щось інше спробувати
Кава з адреналіном
• 06 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Ой, ну не мужа, жа какая блин разница. Он вас хотел воспитывать битьем, чего вы от него тогда ушли, если для вас это в порядке вещей, раз вы и ребёнка таким же методом пытались воспитывать?
Ще раз кажу, не треба робити висновки, як не знаєте обставини
Кава з адреналіном
• 06 сентября 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Про службу у справах дітей щось чули?
Ну там виконання батьківських обовʼязків, усяке таке. Не?
Я не знаю як у кого, а в нас вчителі з істериками дзвонять батькам і вимагають щось зробити бо дитина щось не здала/не вивчила, цих мені куди подіти?
язззззь!!!• 06 сентября 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Зачем вы тогда сюда пишите?
Я вам задала простой вопрос, чего вы ждали и хотели добиться ремнем? Я так поняла, что вы его больше не били только потому, что это оказалось неэффективно? А если б подействовало, продолжали бы?
И мне никак не понять, как битый человек может сам бить своего самого родного человечка - ребёнка?
И это вопросы, а не выводы. К вам
Лунтик-паунтик• 06 сентября 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Про службу у справах дітей щось чули?
Виконання обов´язків це не тюкання. Виконання обов´язків це одіти, погодувати, відправити в школу. Не контролювати!!!! Блін співчуваю вашій дитині. У вас комплекс відмінниця, вам тяжко не тільки з дитиною, але із собою самою.
Ви малого таки дожмете...
Кава з адреналіном
• 06 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Зачем вы тогда сюда пишите?
И это вопросы, а не выводы. К вам
Хотілось би відповісти вам римовано)
Ось ця інформація у вас звідки, наприклад?
Кава з адреналіном
• 06 сентября 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Ви малого таки дожмете...
Відправити. Як школа дистанційна, хто його має контролювати? Чи яким чином вчитель на нього буде впливати?
язззззь!!!• 06 сентября 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Хотілось би відповісти вам римовано)
А почему человек может побить до реанимации беременную?
Возможно, я ошиблась и он психически болен или был в крайней степени опьянения.
Если нет, то он пытался вам что-то доказать таким способом, чтобы вы что-то там поняли, что должны были по его мнению. Что не так? Или какие там могут быть мотивы?
Но собственно, какая же разница, почему он это делал. Разве вы на себе не ощутили, что значит, когда вас бьют? Почему вы это делали с ребёнком?
Кава з адреналіном
• 06 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Я вам відповіла вже. Навседобре, вигадуйте далі.
язззззь!!!• 06 сентября 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Что вы ответили? Что ваш сын должен был что-то понять, когда вы его наказали ремнем, а он не понял? А сами то, что после битья поняли?
Лунтик-паунтик• 06 сентября 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Ви дійсно думаєте, що над всіма відмінниками стоїть мамаша тиран?
Відмінник то самостійна, цілеспрямована, трудова дитина.
Поцікавтесь у відмінників. Я просто в університеті працюю.
Ваш просто інший, лінивий, і далі по списку.
Розслабтесь просто.
Але у вас є план до якого ви йдете, тільки вам це потрібно...
Розслабтесь просто.