Добротная• 06 сентября 2023

Чоловік влаштовує звані вечері в друзям-троглодитам

Вже просто немає сили терпіти. З літа до чоловіка внадилися в гості двоюрідний брат і кум того брата, поряд дім купили. І оце чоловік привчив їх до "званої вечері". Наготуєш на тиждень кастрюлю котлет, а вони за день це все змітають, така собі закусочка під горілочку в біседці. Ну я не проти частувати гостей, пригощати, якщо це там, в адекватних межах, раз на місяць прийшли. А це вже майже кожного дня лазять і жруть-жруть-жруть, як наче це члени нашої родини. Я чоловіку про це казала. А він ще сердиться, щось ще там мені пояснює, що в них в родині завжди було прийнято частувати гостя і усе таке. Ти ще рушники там на яблуні!!! ПАН ТУРБОТА!!! Просто вже до трясучки бісить! Вже не перший раз сваримося через це! В мене цілий день виходь на те щоб то все наготувати, з ніг падаєш, як ото все довариться, дожариться, допечеться. Вчора так старалася, готувала печінковий торт, голубці ну і ще багато всякого. А сьогодні прийшла і одні тарілки брудні в рукомійці стоїять. А в холодильнку залишки того всього, що на тиждень наготовано. І ті троглодити п´яні сидяь регочуть в гаражі до пізньої ночі. Слава Богу, хоть донька шматочок торта встигла з´їсти. І на доньку накричала сьогодні, що ще раз побачу, як вона бутерброди їм робить чи чай носить!!! Це вже просто нахабство яке немає меж. Приходжу з роботи, в рукомийці купа тарілок наскладовано. От як з цим боротися? До чоловіка це не доходить! Вони просто приходять в гості і сидять і він оце пригощає їх. А їм норм, вони думають, що я така завжди привітна господарка, і дуже тішуся, що хлопчики завжди ситі та задоволені у мені. МОЇ ХОРОШІ, ПРИХОДЬТЕ ЩЕ!!! НАГОДУЄМО ЧИМ ХАТА БАГАТА ЦІЛОДОБОВО 24/7!!!
Пузата Хата• 06 сентября 2023
Ответ дляДобротная
Ну я ж не тільки для тих дружків готовлю, а на всю свою родину.
Ні, ви готовите дружкам і чоловіку, бо вони це їдять, вам же лише шматочок, якщо поцупите
Потринділиця• 06 сентября 2023
не готовьте
So_so• 06 сентября 2023
Ответ дляДобротная
Так я про это и говорю. Отходите от плиты, займитесь чем-то другим, Вы же не Пузата хата. Когда у мужа печёночный торт будет раз в году, он его друзья раздавать не станет
vihola• 06 сентября 2023
Ответ дляДобротная
От я і думаю останнім часом, навіщо мені оце все таке потрібно
І якщо позбавите його цього задоволення, буде почуватись нещасним. Бо це вже погана звичка, він вже без цього не може, не може спинитись.
Замість вийти з дитиною, дружиною погуляти, поїхати кудись. Пробухує вечори і ваші вихідні.
Фиона Шрековна• 06 сентября 2023
Тю, так не готуйте. Скажіть чоловіку, що вони жзерли місячний об´єм їжи і тепер голодна дієта.
Готуйте якусь кашу, мясо на 1 раз, щоб було вам з донькою. Все.
автор Добротная • 06 сентября 2023
Ответ для vihola
Я б ще їхніх дружин запитала чи вони не готують вечерю, бо їхні чоловіки чомусь щодня ходять їсти до мене.
Реально нормальна жінка спамятала б що так негарно, якщо сам чоловік телепень.
З порожніми руками напевно до вас приходять, або максимум з бухлом.
Їхні жінки не живуть поряд, тому що у них зараз стройка в тій домівці, і там тимчасово живуть брат чоловіка і його кум.
Carin• 06 сентября 2023
Меня бы в этой истории напрягла ’горилочка’ каждые выходные. А тем более еще и каждый день.
Т.к. это родня - намекните им доступно и выносите им чай и печеньки и все. Отвадятся бегать как на работу )
автор Добротная • 06 сентября 2023
Ответ дляОдяг та сумки
а чоловік ваш без рук? чому посуд не помив? не приготував? Ви раб чи що - як так у вас не питають чи можна влаштувати бухнячество. Вибачте але в менеб летів би чоловік уже з друзями я так розумію вас на це свято не звуть навіть( на доньку зря накричали- вона робить як ви- прислуговує(приклад поганий ви
Не помив, тому що коли я приходжу додому, в них ще їхні банкети продовжуються, а посуд миють, як правило, після банкету...
Пузата Хата• 06 сентября 2023
Можете їм туди стриптиз замовити і повій. Може жінки за ними приїдуть. Принаймі тоді точно вас ’одобрямс’
автор Добротная • 06 сентября 2023
Ответ дляБулькаю
А чей дом ?
Наш спільний
Дама с заначкой• 06 сентября 2023
Ответ дляДобротная
А я от не можу наважитися на таке, не хочу якось жлобкою здаватися. Мені не так їжі жалко, як сил та часу, який я вкладаю в приготування.
Ну тоді готуйте далі і нічого тут жалітися.

Само по собі воно не розсосеться.
Пузата Хата• 06 сентября 2023
Так а чого ви миєте посуд? Якісь дивні. Можете ще прати їм речі
vihola• 06 сентября 2023
Ответ дляДобротная
А ви щось винні брату чоловіка?
Що не повертається язик сказати, Вася, твоє харчування не мої проблеми.
Хай жінка тобі передає лоточки, або накрутить тушонок, або мівіну їж, одним словом, пофік.
Ниф_ниф• 06 сентября 2023
Ответ дляДобротная
Ви троглодит?)
Я троглодит, куди приходити?
Marmu• 06 сентября 2023
Ответ дляДобротная
Такя не готую, я поки на роботі, приходжу вже вони все пожерли (чоловік зараз не працює)
Тобто, ви працюєте, готуєте, а чоловік не працює -не готує і ще й друзів приводить??? це якесь мега-хамство! одна справа, що все зжирають, а інша - ви працююча людина, хочеться вечорами-на вихідних покою.
автор Добротная • 06 сентября 2023
Ответ дляПузата Хата
Отож, тому і сварюся з ним через це, що він не розуміє меж у своїй гостинності
Дама с заначкой• 06 сентября 2023
Ответ дляДобротная
Підприємство закрилося де він працював до літа, зараз все в пошуках роботи.
І він вже місяців три оце просто бухає з друзяками за Ваш рахунок?
Сильно сумніваюсь, що пошуки роботи у нього активні. Йому й так добре.
Marmu• 06 сентября 2023
Ответ дляДобротная
Все що я готую їдять, бо чоловік у нас нічого не жаліє для гостей! Минулого тижня кастрюляку борща з´їли за день!
Автор, вони ще й не миють за собою? вибачте, аже мене бомбить від такого хамства!
автор Добротная • 06 сентября 2023
Ответ дляCarin
Так це все у них поки я на роботі. Вони сидять підбухують, і доньку ще напрягають, то чайок папі принеси, то бутерброди.
Carin• 06 сентября 2023
Ответ дляПузата Хата
Кстати, хорошая мысль
Поговорить с женами о подозрении, что они там баб водят
Дама с заначкой• 06 сентября 2023
Ответ дляДобротная
Бухають за ті гроші, що в чоловіка в загашнику, коли ще вахтовим методом працював.
А на сім´ю він з цього загашника виділяє? Доньку хто забезпечує?
Carin• 06 сентября 2023
Ответ дляДобротная
Тогда надо говорить, и начать с жен, наверное.
автор Добротная • 06 сентября 2023
Ответ дляДама с заначкой
З цим не має проблем, донька одіта і обута і гарно вчиться!
Булькаю• 06 сентября 2023
Ответ дляДобротная
Наш спільний
Скажите, что подаёте на развод и на раздел имущества.
Пузата Хата• 06 сентября 2023
Так доньку пора на гуртки й навчання посилити. Це 7-8 клас. Ніколи їй носити їм їжу щоб було. Нащо ви привчаєте дитину до такої рабської поведінки??? Про дитину подумайте.
Сорі, ви в селі? Чого боїтесь так чоловіка.
автор Добротная • 06 сентября 2023
Ответ дляSo_so
Ну так мені ж теж хочеться печінковий торт, чи мені в сейф його класти?)
Мальдивирую• 06 сентября 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Хто такі троглодити?
😅
Це , напевно, такий вид проглотів ))
Або ті, що жеруть в триглотки🤔?
Дама с заначкой• 06 сентября 2023
Ответ дляДобротная
Йопт... автор, Ви часом не ідіотка? Раз себе не жаль чи там хочеться виглядати добренькою, то хоча б доньку пожалійте. Ви хоч уявляєте, якої шкоди Ви їй завдаєте таким ’вихованням’?
автор Добротная • 06 сентября 2023
Ответ дляПузата Хата
Я не привчаю, я їй навпаки вже від цього всього відучила. Бо чоловік оцим якраз і грішить - сонечко, зроби нам з дядьой Юрой чайочок. ЦЬОГО ВЖЕ НЕ БУДЕ!!!
Куда_бежать• 06 сентября 2023
Сказати чоловіку, що зарплату у вас урізали, криза.
Грошей тільки на сімʼю на їжу, більш ніяк. І давай дядю закінчуй оце все, дупу в купу та шукай роботу інтенсивніше, бо з голоду помремо, зима близько.